Як намалювати петрушку.

Уміння малювати овочі та фрукти знадобиться вам, якщо ви захочете здивувати своїх родичів і друзів прекрасним малюнком. Природно, щоб стати найбільшим майстром художнього мистецтва, потрібно багато років тренуватися, щоб відточувати свої вміння та навички. Однак при бажанні кожна людина може навчитися малювати банальні і нехитрі сюжети і натюрмоти.
Інструкція
1
Досить виділити певну кількість часу для щоденних тренувань і запастися терпінням. Рано чи пізно ви зможете більш-менш красиво намалювати будь-який з оточуючих вас предметів. Петрушка малюється досить просто, потрібно знати послідовність нанесення на полотно окремих її елементов.Чтоби намалювати петрушку , візьміть чистий аркуш паперу й олівець або акварель, якщо хочете щоб малюнок вийшов більш барвистим.
2
Лепесток петрушки дещо схожий на кленовий лист. Тому, малюючи її, виведіть олівцем лист. Потім прорідити його так, щоб край пелюстки представляв собою ламану лінію. В результаті у вас повинно вийти якась подоба канадського прапора. Відмінністю будуть дещо поглиблені западини в тіло листа, практично аж до його стовбура, який малюється зазвичай прямою лінією.
3
Зелень петрушки можна позначити, закрасивши весь внутрішній простір відповідним кольором. В результаті у вас вийти досить привабливий лист петрушки.
4
Якщо ви збираєтеся намалювати петрушку у вигляді кущика, то необов'язково дотримуватися вищеописаної послідовності дій. Досить просто ескізно вказати контури, щоб всі зрозуміли, що це дійсно петрушка кучерява. Щодня практика, і з часом ви зможете накидати лист петрушки без особливих проблем.
5
Якщо ви самостійно не змогли навчитися малювати петрушки, запишіться на курси до професійного художнику. Він не тільки навчить вас малювати петрушку , але і підкаже безліч технічних прийомів для малювання більш складних об'єктів і пейзажів. Витратьте на це достатньо сил і часу і вже в найближчому майбутньому ви зможете добитися вельми значних результатів у цій справі. А, якщо проявитися справжній талант художника, то ви зможете продавати свої картини на аукціонах, на яких заробите багато грошей. Варто відзначити, що композиція "кріп і петрушка" малюється таким же чином, як і пелюстки петрушки, тільки додаються тоненькі стеблинки кропу.