Як одягатися худим чоловікам. Як розносити вельветові брюки.

Сьогодні більшість людей страждає від зайвої ваги, тому існує безліч порад, як схуднути, як одягатися повним людям, як приховувати зайві кілограми. Але є й чимало худих людей, які також хочуть виглядати красиво і модно одягатися. Правильно підібраний одяг перетворить худих чоловіків в струнких і привабливих.
Інструкція
1
Ніколи не надягайте занадто широких речей. Це одна з найпоширеніших помилок худих людей, які вважають, що просторі речі приховують їх комплекцію. Скажіть «ні» безформні балахони, безрозмірним штанів і звисаючим футболкам, такий одяг тільки підкреслює худорбу, виділяє незграбні і худі коліна, кисті і лікті.
2
Не носіть і занадто облягаючі речі, особливо сорочки та футболки. Вибирайте одяг для верхньої частини тіла за розміром трохи більшого, ніж ваш. Не варто купувати одяг, зшитий з прилипає до тіла тканини. Для цього завжди перевіряйте вміст еластика по бирці на виробі.
3
Вибирайте одяг з об'ємною, фактурної тканини - так, вельветові брюки збільшують обсяг ніг. В холодну пору носите вовняні кардигани та светри вільного крою. Купуйте товсті бавовняні футболки та сорочки, одяг з важкої шерсті. Намагайтеся одягатися в декілька шарів, щоб здаватися повніше.
4
Худим чоловікам з погано розвиненою мускулатурою можна порадити носити блейзери з плечовими накладками, які роблять верхню частину тіла мускулистої. Слідкуйте, щоб плечики були невеликими, масивні можуть перетворити вас в хлопчика, надевшего чоловічу одяг для дорослих. Також носите піджаки певної довжини - тільки до сідниць. Більш короткі моделі збільшують зростання і роблять фігуру тонше, подовжені же піджаки виглядають не естетично на худих чоловіках, навіваючи асоціації з загорнутої в ковдру палицею.
5
Носіть класичні прямі брюки, ніколи не вибирайте для себе шкіряні джинси або клиновидні брюки. Підбирайте моделі брюк з складками, кишенями, манжетами, так як вони додають об'єм. Худим чоловікам добре підходять светри з вирізом «човником» і високим коміром, а V-подібні вирізи підкреслюють худорлявість шиї. При покупці сорочок вибирайте моделі з широким коміром, щоб верхня частина грудної клітки здавалася ширше.
6
Малюнок на сорочках і футболках теж допоможе приховати худорлявість. Носіть сорочки з горизонтальними смужками - зараз дуже модні смугасті, з манжетами і комірами з тканини з іншим малюнком. Якщо сорочка без малюнка, до неї можна підібрати светр з горизонтальною смугою, що розширює корпус. Брюки і джинси краще вибирати з темної тканини.
7
Якщо ви носите краватку, звертайте особливу увагу на його модель, так як цей аксесуар відразу впадає в очі. Не носіть широкі галстуки, зав'язуйте середній за розміром вузол, наприклад, «Вінздор».
Корисна порада
Завжди застібайте сорочки до кінця, не показуйте груди. Одягайтеся тепло - як правило, у худих чоловіків швидкий обмін речовин, а відсутність жирового шару швидко охолоджує тіло. Крім того, теплий одяг збільшує фігуру.