Як відкрити автогосподарство.

Будь-яке куплене вами транспортний засіб в обов'язковому порядку потрібно зареєструвати в органах державного контролю. У нашій країні такими інстанціями є МРЕВ і ДАІ. Без дозволу на водіння ви не зможете вільно пересуватися по території країни.
Інструкція
1
Процедура реєстрації може затягнутися на довгі місяці, тому наберіться терпіння і виконуйте заздалегідь спланованою послідовності дій. Реєструвати машину у вигляді автогосподарства потрібно тільки в тому випадку, якщо ви виступаєте в ролі юридичної особи та є представником якоїсь організації, незалежно від форми власності. Міністерство оборони, МВС і ФСБ реєструють транспорт в особливому порядку.
2
Якщо ви хочете відкрити автогосподарство , для початку зареєструйте його у військовому комісаріаті. Після чого отримаєте схвалення в Державній Інспекції Безпеки Дорожнього Руху. Для цього надайте начальнику районного управління ДІБДР статутні документи, договори оренди автостоянки та приміщення, на технічне обслуговування та інше.
3
Після всього цього зареєструйте своє автогосподарство в МРЕВ. На цьому процес відкриття автомобільного господарства завершений. Якщо у вас немає часу самостійно проходити всі процедури, довірте реєстрацію досвідченим професіоналам, які зроблять все в кращому вигляді. Здійснення всіх вищеописаних дій необхідно, тому що якщо ви не пройдете реєстрацію, відповідно до російського законодавства ви не будете мати права використовувати ваш транспортний засіб за призначенням. У разі непокори на вас будуть накладені штрафні санкції відповідно до ст. 12.1 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.
4
Після завершення реєстрації такого суб'єкта, як ГУП автогосподарство , вам буде виданий спеціальний автокод, до складу якого в зашифрованому вигляді входять всі технічні дані про автогосподарстві. У разі зміни адреси юридичної особи повідомте про це в районний відділ ГИБДД.
5
Існує безліч сірих схем, які дозволять використовувати транспортний засіб юридичною особою без реєстрації автогосподарства в державних органах. Однак вам не варто чинити протиправні дії. Дотримуйтеся існуючого законодавства і ви, як начальник автогосподарства, зможете уникнути багатьох проблем. Що дозволить вам і далі вести компанію до успіху.