Як відкрити капот, якщо обірвався трос. замінити тросик капота ваз 2106.

Перш ніж сідати за кермо автомобіля, ретельно вивчіть принцип дії життєво важливих для повноцінної роботи автомобіля деталей і механізмів. Це дозволить вам у разі поломки оперативно вжити заходів по її усуненню. Капот є важливою частиною кузова вашого автомобіля, так як він захищає двигун і супутні компоненти, які призводять машину в рух, від механічних ударів і атмосферних опадів.
Інструкція
1
Тому ви повинні ретельно стежити за цілісністю і простотою відкриття/закриття капота, який, як правило, виконаний з високоміцної сталі і покритий влагоустойчивой фарбою. Відкрити капот зовні можна як вручну, так і за допомогою спеціальних інструментов.Еслі ви не знаєте, як відрити капот ваз, коли обірвався трос, заженете свій автомобіль на яму або підйомник, зніміть пильовик, захист і ви відразу побачите трос.
2
Потім влаштуйтеся зручніше і визначте, в який бік його тягнути, щоб капот відкрився. Більшість вітчизняних автомобілів мають схожу конструкцію капота, тому потягніть трос на себе, він зрушить з місця, після чого його можна буде відкрити ломиком або іншими підручними засобами.
3
Якщо у вас немає можливості завести автомобіль і знайти яму, скористайтеся домкратом, підійміть передню частину авто настільки, щоб ви з легкістю змогли пролізти під машину. Для більшої безпеки підставте під автомобіль колоди, щоб він ненароком на вас не впав.
4
Потім покладіть підкладку, щоб не замерзнути, змайструєте з дроту спеціальний гачок. Ляжте на підкладку, візьміть гачок у праву руку і дотягну до пружини замка, яка його фіксує. Далі зачепитеся за неї і потягніть в сторону двигуна.
5
Якщо самостійно не вдалося відкрити капот, зверніться за допомогою в автомайстерню, де вам за невелику плату обов'язково допоможуть. Якщо немає можливості завести машину, то порадьтеся з людиною, яка вже стикався з подібною проблемою і зміг її вирішити. Існує безліч різновидів замків капота. Тому ви повинні добре знати, як функціонує замок, встановлений на капоті вашого автомобіля. Це дозволить вам прийняти правильні заходи для його лагодження, в разі, якщо він поламався і не пускає вас всередину, до двигуна. Ретельно вивчіть інструкцію. Це дозволить вам краще розібратися в проблемі і, зрештою, прийняти правильне рішення.
Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли необхідно відкрити капот своєї машини, а тросик, що приводить у дію механізм відмикання замка капота, обірвався, не впадайте у відчай! Адже вихід завжди можна знайти.
Інструкція
1
Першим ділом визначте по довжині перерваного шматка троса, як далеко стався розрив. Для цього відокремте пластмасову заглушку, до якої кріпитися трос (за яку ви смикаєте, коли хочете відкрити капот) і витягніть обірваний кінець. По довжині перерваного шматка визначте, як далеко стався розрив. У разі, якщо ви не зможете дотягнутися до обірваного шматка і потягнути за нього для відкривання капота автомобіля, ви не зможете відкрити капот таким способом. В такому випадку спробуйте наступну рекомендацію.
2
Необхідно знати, що в будь-якому автомобілі передбачено аварійне відкривання капота і лючка бензобака в разі обриву або ослаблення натягу призводять тросів. Уважно й докладно вивчіть інструкцію по експлуатації вашого автомобіля. В ній повинно бути зазначено, як знайти запасний тросик, передбачений виробником авто для екстреного відкривання капота авто. Зазвичай такий запасний трос розташовується в одному з порогів вашого чотириколісного друга. У разі відсутності книжки технічного опису вам доведеться відшукувати запасний тросик самому. Відокремте декоративну заглушку переднього порога і відсуньте обшивку, яка знаходиться в ногах водія. Обмацайте підлогу рукою і в разі відсутності троса спробуйте відсунути обшивку ще сильніше. Тросик може бути захований в глибині, і ви до нього просто не дотягується. Якщо ваші пошуки не увінчалися успіхом, виконайте ту ж послідовність дій, тільки з боку пасажира. Значить, тросик повинен бути там.
3
Після знаходження тросика обов'язково зробіть петлю на його кінці і вставте в неї викрутку або який-небудь плоский предмет, щоб було зручніше витягнути тросик для відкривання капота. Плавно, але сильно потягніть за кінець троса приблизно на 10-15 см. Не тягніть різко або ривками. Ви можете обірвати трос, і тоді вам доведеться везти ваш автомобіль в автосервіс. Якщо вам вдалося відкрити капот, пам'ятайте, що поломку ні в якому разі не можна залишати не виправлення. Для ремонту замка капота машини зверніться на пункт технічного обслуговування транспортних засобів і замініть обірвався трос.