Як відрізнити підробку Нокії. Як відрізнити оригінал нокиа від підробки.

У зв'язку з тим, що бренд Nokia є одним з найпопулярніших, на сучасному ринку мобільних телефонів існує безліч неякісної та відверто підробленої продукції. Якщо ви хочете від неї захиститися, ретельно перевіряйте не тільки наявність сертифікатів якості та іншої технічної документації, а й цілісність корпусу і аксесуарів телефону.
Інструкція
1
Бажано купувати будь-яку продукцію від компанії Nokia в її фірмових магазинах, таким чином, ви зможете у декілька разів значно знизити ймовірність покупки підробленого мобільного телефону. У випадку, якщо ви виявили дефект вручну у себе вдома, зверніться в той магазин, де ви купували техніку, з вимогою замінити підроблений телефон ліцензійним.
2
Якщо після покупки ви хочете виявити підробку телефону нокиа 5130, ретельно огляньте його з усіх боків. На ньому не повинно бути нерівних, розмазаних, кривих написів.
3
Потім приступайте до перевірки програмного забезпечення. Увімкніть телефон. Його операційна система повинна завантажуватися з синім написом Nokia на білому тлі. Перевірте коректність і правильність написання всіх пунктів меню. Не повинно бути таких кричущих помилок, як «Менеджер файлу» (файловий менеджер) і «Звуковий регордор» (запис звуку).
4
Далі перевірте imei телефону. Для цього наберіть * # 06 # і натисніть "дзвінок", що з'явилися на екрані цифри звірте з наклейкою, яка знаходиться під акумулятором. Якщо все нормально, то наберіть * # 0000 # і натисніть "дзвінок". Таким чином, ви дізнаєтеся версію прошивки свого телефону. Тепер спробуйте встановити який-небудь додаток на телефон. Якщо апарат видасть повідомлення про те, що установка неможлива, швидше за все, ви купили підроблений телефон Nokia.
5
Також прослідкуйте за часом включення телефону. Підроблений телефон включається 5-10 хвилин, оригінальний близько хвилини. На камері ніколи не буде автофокусу, навіть якщо він передбачений у відповідності з технічною документацією. Загалом, будьте гранично уважні, тому що зловмисники часто використовують телефони Nokia для виробництва і розповсюдження неякісної продукції. У випадку якщо ви купили бракований або підроблений телефон Nokia 6300, то відразу ж звертайтеся в сервісний центр виробника. Там вам нададуть всю необхідну допомогу і нададуть оригінальний телефон Nokia.
До Москви прибуває чимало людей, хтось їде назад, хтось залишається. Останні через якийсь час з подивом помічають, що їх називають москвичами. Зазвичай питання про те, чим москвичі відрізняються від приїжджих, хвилює саме другий.

Зовнішні відмітні риси

Відрізнити місцевого жителя від приїжджого можна в будь-якому місті, і порівняння москвичів і гостей столиці зайвий раз це доводить. Місцеві поводяться спокійно, вони одягнені зручно, вони не озираються по сторонах, їх руху набагато більш розслаблені. Приїжджі часто мають кілька насторожений вигляд, в метро притискають сумку, так як чули, що там багато кишенькових злодіїв. Вони намагаються виглядати «пристойно», одягаючись красиво і святково. Наприклад, взуття на високих підборах мешканки столиці практично не носять, адже це дуже незручно для столичного ритму жізні.Счітается, що москвичі добре знають своє місто і не питають, як пройти кудись. Насправді Москва настільки велика, що добре знати її може тільки таксист з багаторічним стажем. Але у москвичів дійсно є більш ясні загальні уявлення про те, як влаштований місто, хоча вони можуть не знати тонкощів перетину всіх провулків в конкретному районі. Знаменитий «московський акцент» важко назвати відмінною рисою, але саме цю звичку приїжджі переймають досить швидко.

Москвич ви?

Визначити, чи стали ви вже москвичем, можна за такими ознаками: Уже було так, що ви провели в пробці не менше 5 годин. І навіть не один раз! Ви жодного разу не відвідали Мавзолей. Можливо, навіть у Кремлі ще не були, хоча живете в місті кілька років, зате вам траплялося спостерігати кортеж чинного президента. Розшукали в своєму районі всі ринки і магазини, товари з яких вам потрібні. Ви знаєте, де купити краще, у вас є абонемент у фітнес-клуб і накопичувальні картки знижок в улюблені магазіни.В знаєте, як розмовляти з таксистами. Вас не обдурити, ви примудряєтеся домовитися з водієм і проїхати дешевше, ніж належить за звичайним тарифом, ще й пояснюючи дорогу по шляху. Ви в курсі всіх самих нових відкрилися закладів. Ви приводите туди новоприбулих друзів, показуючи їм «справжню Москву» .Ви не переносите Арбат, а під час масових свят, таких як випускний чи день ВДВ, намагаєтеся забратися зі столиці подальше.Ви шукаєте роботу не далі, ніж 2 станції метро від будинку, а краще, щоб можна було дійти пішки. Ні на що інше ви категорично согласни.Ви вже зустрічали знаменітостей.Ви перестали носити з собою паспорт.Когда ви приїжджаєте в рідне місто, то вас називають москвичем або москалем.