Як перевертати фотки. Як перевернути фотографію.

Деякі знімки є результатом поспіху або недосвідченість фотографа - зображення на них нахилено вліво або вправо, а то і зовсім перевернуто догори дригом. Виправити цю помилку можна за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому потрібну фотографію. Для цього клікніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open), в новому вікні виберіть необхідний файл і натисніть «Відкрити».
2
Натисніть пункт головного меню «Зображення» (Image)> «Обертання зображення» (Image rotation). У списку буде кілька пунктів. Якщо вам потрібно перевернути фотографію догори дригом, натисніть «180 °», якщо ви хочете нахилити фото вліво, клікніть «90 ° проти годинникової» (90 ° ССW), якщо вправо - «90 ° за годинниковою» (90 ° CW). Також зверніть увагу на пункти "Відбити полотно по горизонталі» (Flip canvas horizontal) і "Відбити полотно по вертикалі» (Flip canvas vertical). З їх допомогою можна в один клік створити дзеркальне відображення фотографії, по горизонталі і вертикалі, відповідно.
3
Залишається ще один пункт - «Довільно» (Arbitrary). Завдяки йому можна нахилити фото під певним градусом. Клікніть по ньому і в полі введення «Кут» (Angle) вкажіть необхідне значення. Сторона нахилу задається за допомогою пунктів «° за годинниковою» (° CW) і «° проти годинникової» (° CCW). Натисніть ОК. Як бачите, фотографія нахилилася під заданим кутом, і разом з тим збільшився розмір полотна, щоб залишилися видно краю зображення.
4
Для того щоб зберегти отриманий результат, натисніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або скористайтеся більш швидким способом - гарячими клавішами Ctrl + Shift + S. У новому вікні введіть ім'я майбутнього файлу, вкажіть формат Jpeg і, якщо ви зберігаєте результат в папку з оригінальним файлом і не хочете його загубити, поставте галочку біля пункту «Як копію» (As a copy). На завершення натисніть «Зберегти».
5
За допомогою панелі «Історія» (щоб відкрити його натисніть пункт меню «Вікно» (Window)> «Історія» (History)) можна повернутися до будь-якої дії, яке ви зробили раніше. Використовуйте її, якщо скоїли якусь помилку.