Як прокачати УАЗ самостійно.

Будь-якому автомобілю, навіть самому пересічному можна надати нотки індивідуальності, змінивши його зовнішній вигляд і технічні характеристики. Також можна додати комфорту до штатної комплектації. Виділіть свій УАЗ серед потоку автотранспорту прокачавши його «на повну котушку».
Інструкція
1
Визначтеся, яких цілей ви хочете досягти, наважуючись на прокачування свого УАЗ ика. Ви можете зробити авто більш функціональним, змінивши або переробивши його заводські характеристики або ж прокачування буде полягати в тому, щоб змінити машину до невпізнання і привернути до неї увагу на вулицях міста. Після того, як ви вирішили, що саме хочете, необхідно визначити, яким чином найбільш оптимально домогтися поставлених цілей.
2
Якщо у вас є теплий гараж з ямою або підйомником, професійний інструмент, а головне час і вміння, то ви можете займатися прокачуванням УАЗ ика самостійно або з декількома однодумцями. Якщо перерахованих ресурсів немає, то ви можете доручити прокачування своєї машини професійним механікам, звернувшись на один з автосервісів. Грошей, звичайно, таке звернення зажадає більше, але й гарантії зробленої роботи будуть, і час своє заощадите.
3
Створіть у своєму автомобілі високоякісний звук, встановивши професійну музичну систему. Для цього необхідно виконати повну шумо-і вібро ізоляцію кузова авто, підготувати штатні місця під акустику, зробивши подіуми, а також замінити штатну проводку на спеціальні високовольтні дроти. Також встановіть якісне головний пристрій, і, якщо буде потрібно, підсилювач.
4
Пам'ятайте, що колісні диски вносять значущу частину в зовнішній вигляд автомобіля. На сторінках глобальної мережі інтернет можна знайти конфигуратор, спеціальну програму, яка допоможе підібрати відповідні диски за зовнішнім виглядом і технічним характеристикам для вашого автомобіля. Після того, як ви визначитеся з дизайном, придбайте і встановіть диски замість штатних, які можна буде залишити для використання в зимовий час року.
5
Встановіть додаткові ліхтарі на дах вашого авто. Крім того, що вони додадуть нічній їзді (особливо по бездоріжжю) додаткової безпеки та комфорту, це ще й ефектний атрибут для виділення зовнішнього вигляду автомобіля.
6
Кузов вашого авто можна обклеїти спеціальної вінілової плівкою, що захистить лакофарбове покриття від несприятливих погодних умов. На вашу побажанню на вініловій плівці можна зобразити будь-який малюнок і, крім практичних функцій вона ще буде вигідно відрізняти ваш автомобіль від «побратимів».