Як зробити сцену.

Театр жив, театр живий, театр буде жити. Бо це вічно. З розвитком кінематографа театр, звичайно, втратив свої позиції. Але, тим не менш, він не забутий. Що коїться на спектаклях? В залах аншлаг! Часом просто неможливо дістати квитки! А якщо театру буквально душа просить? Тоді створюємо його самі!
Інструкція
1
І, природно, який же поважаючий себе театр обійдеться без такої важливої частини, як сцена. Веди сцена - це те місце, де творяться чудеса, де відбувається гра, перевтілення, там ціле життя, яка часто значно цікавіше. Актори стверджують, що сцена лікує, допомагає позбутися від якоїсь недуги. Коли ти на сцені, ти дійсно живеш, але іншим життям. Адже зробити це чудо так просто.Для початку слід визначитися, який саме форми сцена потрібна, для яких саме цілей. Адже для шкільної постановки і спектаклю на три дії сцени будуть зовсім різні. Здебільшого сцена має або правильну прямокутну форму, або закруглена в зал для глядачів. Остання частіше використовувалася ближче до середини XIX століття, щоб було зручно висвітлювати акторів. Зараз же використовують в основному прямокутні.
2
Вирішуємо, якої висоти має бути сцена. Якщо вона буде врівень з підлогою (такий варіант так само можливий), то це значно спростить всю справу. Повісити куліси, поставити декорації - і сцена готова.
3
Якщо ж сцена буде перебувати на якійсь висоті над рівні підлоги, то тут буде трохи складніше. Для початку потрібно буде спорудити каркас. Висоту вибираєте самі. Каркас являє собою величезний паралелограм, розміру якого (мається на увазі довжина і ширина) будуть абсолютно збігатися з параметрами наміченої сцени.
4
Коли каркас по периметру буде готовий, потрібно буде зміцнити його. Для цього виставляються ребра жорсткості. Брус прикріплюється діагонально всередині кожного боку паралелограма. При цьому він займає діагональне положення, упираючись своїми кінцями в лівий верхній і правий нижній кути.
5
Потім на відстані п'ятдесяти сантиметрів один від одного всередині периметра виставляються такі ж ребра жорсткості. Робиться це для того, щоб актори не провалилися вниз під час виступу або репетиції. Потім каркас оббивається деревиною, ставиться завісу, виставляються декорації - і сцена готова.