Як вимкнути залипання клавіш. залипання клавіш на клавіатурі.

Залипання клавіш - спеціальна функція в операційній системі Windows, призначена для тих користувачів, яким складно натискати кілька клавіш на клавіатурі одночасно. Ця функція поширюється на клавіш і Ctrl, Alt, Shift і клавіш у Windows. Якщо ви з легкістю справляєтеся з введенням будь-яких поєднань на клавіатурі, можете просто вимкнути залипання клавіш.
Інструкція
1
Щоб вимкнути засіб залипання клавіш, увійдіть через меню «Пуск» в «Панель управління». Клікніть по значку «Спеціальні можливості» лівою кнопкою миші - відкриється діалогове вікно. При класичному відображенні панелі управління шуканий значок доступний відразу, при відображенні панелі за категоріями, виберіть однойменний розділ - «Спеціальні можливості».
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Клавіатура». У розділі « Залипання клавіш», що знаходиться вгорі вікна, зніміть маркер з поля, розташованого навпроти напису « Залипання ». Натисніть кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.
3
Якщо ви не хочете повністю вимикати засіб залипання клавіш, використовуйте інший спосіб. Щоб зняти залипання під час роботи на комп'ютері, натисніть п'ять разів клавіш у Shift. Щоб використовувати дану комбінацію, ви повинні відзначити її в налаштуваннях. Для цього викличте вікно спеціальних можливостей, як описано в попередніх кроках і на вкладці «Загальні» натисніть в розділі « Залипання » кнопку «Налаштування» і поставте маркер напроти відповідного пункту.
4
Залипання передбачено не тільки для клавіш клавіатури, а й для кнопки миші. Якщо вам необхідно додатково вимкнути залипання кнопки миші, через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» виберіть значок «Миша», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші - відкриється вікно «Властивості: Миша».
5
У даному діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Кнопки миші», в розділі « Залипання кнопки миші» зніміть маркер з поля, розташованого навпроти рядка «Включити залипання». Щоб нові налаштування вступили в силу, натисніть кнопку «Застосувати», закрийте діалогове вікно, натиснувши на кнопку ОК або клікнувши лівою кнопкою миші по значку Х в правому верхньому куті вікна.
Залипання клавіш на клавіатурі виникає в операційній системі Windows при затримці натискання на одну клавішу більше ніж на п'ять секунд. Створивши ситуацію залипання один раз, наприклад, у комп'ютерній грі, комп'ютер буде постійно видавати неприємний застережливий звук при подальших закипання клавіатури.
Інструкція
1
Для відключення залипання клавіш відкрийте панель керування Windows. Виконайте «Пуск» - «Панель управління» або зайдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть «Відкрити панель управління». У панелі, управління переключіться на великі чи дрібні значки (параметр «Перегляд»). Назви значків будуть впорядковані за алфавіту.Найдіте ярлик «Центр спеціальних можливостей» і запустіть його, один раз клацнувши лівою кнопкою миші.
2
У перехідному вікні ви побачите два заголовка: «Спрощення роботи з комп'ютером» і «Вивести всі параметри». Зверніть увагу на другий заголовок і знайдіть під ним посилання «Полегшення роботи з клавіатурою», після чого клацніть на неї.
3
У наступному розпочатому перехідному вікні знайдіть підзаголовок «Спростити набір тексту» і приберіть галочки навпроти «Включити залипання клавіш», «Включити озвучування перемикань» і «Включити озвучування перемикань шляхом натискання й утримання клавіші NUM LOCK протягом 5 секунд».
4
Далі натисніть на підсвічується посилання "Налаштування залипання клавіш» і приберіть все галочки. Після цього підтвердіть збереження змін, натиснувши «Застосувати» і «OK». Ви переміститеся в попереднє перехідний вікно, в якому також потрібно підтвердження збереження змін у налаштуваннях клавіатури - натисніть "OK", після чого ви можете закрити панель управління. Залипання клавіш відключено.