Як усунути скрип паркету. Як позбутися від скрипу паркету.

В процесі експлуатації паркетної підлоги планки розхитуються, і з'являється характерний скрип. Він може виникати і від дефекту даного елемента. Відламався шматочок гребеня планки видає скрип при терті про паз сусідньої дощечки. Перш ніж усунути неприємні звуки, необхідно виявити причину їх походження.
Вам знадобиться
  • - електродриль;
  • - свердло діаметром 2 мм;
  • - малярний скотч;
  • - медичний шприц;
  • - воскові крейди;
  • - дрантя;
  • - поліуретановий клей;
  • - дюбель.
Інструкція
1
Якщо скрип присутній на невеликій площі, то знайдіть дефектні ділянки паркету . Для цього пройдіться по ньому, запам'ятовуючи місця скрипу.
2
В центрі скрипучих ділянок намітьте точки для закачування клею. Помітки робіть на відстані 15 см один від одного. Накладіть на ці місця шматочки малярського скотча.
3
Візьміть дриль і просвердлите отвори діаметром 2 мм в середині наклеєних шматочків скотча. Глибина отвору повинна дорівнювати товщині паркетної планки.
4
З шприца видаліть поршень і видавіть клей з тюбика в шприц. Надлишки клею на шприці видаліть вологою серветкою.
5
Вихідним отвором приставте шприц до отвору в паркеті. Закачайте клей в порожнину між паркетом і підставою.
6
При висиханні клей може трохи спіниться і виступити з отвору на скотч. Через годину акуратно видаліть скотч зі слідами клею. Не ходіть по ремонтованим ділянкам паркетної підлоги.
7
Якщо залишилися сліди клею, то приберіть їх за допомогою розчинника для монтажної піни і протріть сухою ганчіркою. Покладіть на поверхню підлоги важкий вантаж (мішок з піском, гирю). Клей може розширюватися при висиханні, а вантаж допоможе притиснути паркет до основи підлоги.
8
Через добу проведіть реставрацію отворів в паркеті. Підберіть необхідний колір воскової крейди для меблів. Закладіть пальцями шматочки воску в отвори. Заполіруйте дрантям. Віск при терті нагріється, набуде блиску і гладку поверхню.
9
Усунути скрип можна й іншим методом, підтягнувши дюбелем паркет з бетонною основою. Для цього просвердлите отвір в підлозі і визначте відстань від підлоги до бетонної плити. Дюбелем прикріпіть паркет до бетону. Дюбель повинен заходити в підставу плити на 50 мм, щоб міцно тримався паркетна підлога.
Корисна порада
Пам'ятайте, що головною причиною появи скрипу в паркетній підлозі є нестабільна вологість. Додайте в приміщенні зволожувачі повітря.