Як направити тарілку. Як зібрати антену спутнікавая.

Отже, все необхідне для прийому сигналу з супутника у вас є. Встановлено супутникове обладнання (антена, конвертор, мережева карта), инсталлировано програмне забезпечення мережевої карти, в програму-тюнер введені параметри сигналу. Однак індикатор програми світиться червоним кольором, засвідчуючи про те, що сигнал із супутника не зафіксовано. Не турбуйтеся, так і повинно бути. Щоб антена вловила сигнал з супутника, вона повинна бути точно зорієнтована на нього. Саме це і належить зараз зробити.
Вам знадобиться
  • схил, двожильний провід, динамік, транспортир, стрілочний кутомір, рівна дерев'яна рейка завдовжки 1,5-2 м.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програму Satellite Antenna Alignmen. Введіть в неї координати вашого будинку (населеного пункту) і довготу супутника. Запишіть три параметри, які програма видасть у відповідь на введення: • кут нахилу антени по відношенню до горизонталі; • азимут супутника; • час, коли сонце і супутник знаходяться в одному азимут (час сонячного азимута).
2
Оберіть контрольну точку (орієнтир) на місцевості, азимут якої збігається з азимутом спутніка.Контрольная точка може визначатися по сонячному азимуту (за положенням сонця) або шляхом заміру кута від рейки, зорієнтованої по лінії «північ-південь».
3
Направте антену на контрольну точку і зафіксуйте її в цьому положення, затягнувши відповідні гайкі.Пріложіте до антени по її вертикальної осі рейку. Встановіть за допомогою стрілочного кутоміра, транспортира або схилу кут між рейкою і горизонталлю, рівним куту нахилу антени.
4
Приєднайте один кінець дроту до динаміка «BEEP» комп'ютера (тому, який подає звуковий сигнал під час пост-контролю при включенні комп'ютера), а інший - до динаміку, розміщеному біля антени.
5
Повільно і обережно зміщайте антену то в одну, то іншу сторону від вихідного положення. Робіть це до тих пір, поки не почуєте звуковий сигнал програми-тюнера, що означає, що сигнал з супутника зафіксовано. Досягніть положення антени, при яких сила і якість сигналу є максимальними.
6
Щільно затягніть всі болти кріплення антени, щоб вона не могла змінити свого положення під впливом вітру.
Корисна порада
Якщо у вас буде помічник, який може знаходиться біля комп'ютера повідомляти вам про те, що сигнал зафіксований, необхідність у підключенні додаткового динаміка до комп'ютера (крок 4) відпадає.