Як написати претензію на повернення товару.

На жаль, нерідко зустрічаються випадки, коли придбаний товар розчаровує покупця. Згідно з чинним законодавством, можна обміняти і повернути не тільки бракований виріб, але і товар належної якості, а також товар, просто не підійшов вам з яких-небудь суб'єктивних причин.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - ручка;
  • - чек на товар;
  • - паспорт.
Інструкція
1
У статті 25 «Закону про захист прав споживача» наведено перелік товарів, що не підлягають обміну. Якщо в переліку немає найменування придбаної речі, тоді сміливо пишіть претензію на повернення товара у вільній формі. В законодавстві Російської Федерації немає документа, який би регламентував оформлення претензії. На чистому аркуші паперу оформите шапку, вкажіть прізвище та ініціали керівника організації-продавця товара або послуги. Дана інформація, як і повна назва фірми, можна знайти на інформаційному стенді магазину або відділу, де ви справили покупку.
2
Нижче внесіть свої дані в родовому відмінку: ПІБ, індекс та поштову адресу, бажано номер контактного телефону. Всі ці дані ви записуєте в правому верхньому куті чистого аркуша паперу. Потім в центрі листа великими літерами пишете назву документа: претензія або заяву. Точка в кінці не ставиться.
3
В основній частині документа викладіть: коли, де, за яку суму придбали товар. Обов'язково вкажіть, з якої причини він не підійшов вам: за габаритами, фасоном, комплектації і т.п. Якщо в ньому є недолік або шлюб, докладно опишіть його. Переконливіше буде, якщо ви пошлеться на закон, вказавши статтю. Напишіть свої вимоги, перерахуйте прикладаються паперу: копію касового або товарного чека, показання свідків. Поставте число і підпис. Оформляйте заяву в 2-х примірниках. Один залиште у продавця, а другий, з відповідною позначкою, заберіть з собою.
4
Якщо продавець відмовився прийняти у вас заяву і виконати вимоги, тоді оперувати документ поштою рекомендованим листом з повідомленням за адресою, вказаною на вивісці біля входу у відділ або магазин продавця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mqS28mqG5Ys
Зверніть увагу
Повернути непродовольчий товар належної якості можна протягом 14 днів з моменту покупки, якщо збережені його споживчі властивості, упаковка, ярлики, пломби, бажано товарний або касовий чек. Відсутність останнього не позбавляє покупця можливості послатися на свідчення свідків.
Корисна порада
При поверненні товару ви повинні мати при собі посвідчення особи (паспорт, військовий квиток тощо). Якщо у продавця в момент вашого звернення відсутній аналогічний виріб, то ви в праві розірвати договір купівлі-продажу і написати заяву на повернення грошей (пункт 2 статті 25).