Як встановити драйвера на мережеву плату. драйвер на мережеву плату.

Мережева карта використовується для об'єднання комп'ютерів у мережу. Як і будь-яке інше пристрій в системному блоці, вона не працюватиме, якщо на неї не встановлено драйвер - невелика утиліт, яка забезпечує доступ операційній системі до апаратного пристрою.
Інструкція
1
Якщо мережева карта щойно встановлена на материнську плату , після завантаження операційної системи з'явиться повідомлення: «Виявлено новий пристрій. Windows веде пошук драйверів ». Windows XP і більш пізні версії розташовують багатою колекцією драйверів на мережеві адаптери, тому, швидше за все, установка успішно пройде без вашої участі. Проте можливо, що встановлювати драйвери доведеться вручну.
2
Драйвери зазвичай постачаються в комплекті з пристроями на компакт-дисках або, тепер дуже рідко, на дискетах. Вставте диск в CD-привід. На запит системи параметрів пошуку і установки натисніть «Огляд» і вкажіть мережевий шлях драйверам. Натисніть «Далі». Після завершення установки погоджуйтеся на перезапуск комп'ютера.
3
Переконайтеся, що драйвера встановлені коректно. Для виклику контекстного меню клацніть правою клавішею миші по іконці «Мій комп'ютер» і вибирайте опцію «Властивості». Перейдіть у вкладку «Обладнання», натисніть «Диспетчер пристроїв» і розкрийте список «Мережеві плати». Клацніть правою клавішею по назві вашого адаптера і активуйте "Властивості". На вкладці «Загальні» в розділі «Стан пристрою» має бути повідомлення "Пристрій працює нормально».
4
Якщо ви встановили на материнську плату мережевий адаптер, проте у вас немає на нього драйверів, зайдіть з іншого комп'ютера на сайт виробника і скачайте драйвера звідти на дискету або флешку. Скопіюйте на жорсткий диск в папку з характерним іменем, щоб легко було запам'ятати мережевий шлях, наприклад, D: ДрайвериСеть.
5
Зайдіть в «Диспетчер пристроїв», розкрийте вузол «Мережеві плати» і клацніть правою клавішею по імені мережевої карти. Вибирайте команду «Оновити драйвер». На запитання «Майстра оновлення обладнання» про забезпечення інтернетом відповідайте «ні, не цього разу». Для продовження роботи натисніть «Далі». В наступному вікні відзначте пункт «Установка з вказаного джерела» і командуйте «Далі».
6
Встановіть прапорець «Включити наступне місце пошуку» і за допомогою кнопки «Огляд» вкажіть мережевий шлях до потрібних драйверам. Для продовження натисніть «Далі». Після завершення установки погоджуйтеся на перезавантаження комп'ютера.