Як налаштувати швидкість wifi. настройка максимальної швидкості передачі даних по мережі вай фай.

При налаштуванні маршрутизатора дуже важливо правильно розподілити інтернет-канал. Це дозволить уникнути ситуації, в якій кілька пристроїв повністю завантажать мережу, не дозволяючи решті обладнанню використовувати доступ до всесвітньої павутини.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Проблема в тому, що запуск деяких програм, наприклад uTorrent, може досить сильно завантажити інтернет-канал. Щоб не віддавати перевагу певному комп'ютера або ноутбука, рекомендують правильно розподіляти допустиму швидкість з'єднання з інтернетом. Відкрийте налаштування вашого маршрутизатора.
2
Для цього введіть його IP-адресу в браузер і натисніть клавішу Enter. Якщо у вас вже настроєно підключення до інтернету, то перейдіть в меню Wireless Connection Setup або просто Wi-Fi. Подивіться режим роботи бездротової точки доступу. З'ясуйте заявлену швидкість передачі даних.
3
Зазвичай встановлюють максимальну пропускну здатність 54 Мбіт/c. Це розумно в тому випадку, якщо ви використовуєте Wi-Fi маршрутизатор для доступу до мережевих ресурсів. Встановіть швидкість передачі даних по бездротовому каналу 1-2 Мбіт/с. Вибір залежить від номінальної швидкості вашого з'єднання з інтернетом, заявленої провайдером. Використовуйте просту формулу: розділіть максимальну швидкість на кількість пристроїв, підключених до маршрутизатора.
4
Природно, така настройка мережевого обладнання позначиться на швидкості доступу до локальних ресурсів. Якщо ж потрібно дати певному обладнанню велику швидкість доступу в інтернет, то перенастройте точку доступу. Виберіть режим роботи радіоадаптера 802.11 b/g/n (mixed). Встановіть максимальну швидкість з'єднання і збережіть налаштування мережі Wi-Fi.
5
Тепер налаштуйте ноутбуки, для яких потрібна урізати швидкість доступу до інтернету. Самостійно створіть підключення до мережі, вказавши тип радіосигналу 802.11. Цей канал дозволяє забезпечити максимальну швидкість 1 або 2 Мбіт/с. Решта ноутбуки підключіть до мережі звичайним чином, використовую канал b, g або n.