Як відкрити фірму з перевезень.

Сфера перевезень дуже активно розвивається завдяки швидкорослому попиту. Практично жодна компанія не може обійтися без транспортних послуг, а тримати в штаті водіїв, обслуговувати автомобілі, як правило, дуже затратно. Тому відкриття фірми по перевезень може стати хорошим вкладенням коштів.
Вам знадобиться
  • - документи про реєстрацію юридичної особи;
  • - офіс;
  • - перевізники;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Створення будь-якої справи вимагає написання докладного бізнес-плану. Розрахуйте вкладення, що вимагаються для відкриття фірми, постійні та змінні витрати, оборот і прибуток.
2
Зареєструйте в податковій інспекції юридична особа. Можна, звичайно, стати індивідуальним підприємцем, але знайти клієнтів буде в такому випадку дещо складніше. Систему оподаткування вибрати найкраще загальну, в іншому випадку більшість великих виробників не захочуть з вами працювати, так як для них дуже важливий повернення ПДВ.
3
Для роботи вам буде потрібно офіс. Особливих вимог до приміщення не пред'являється. Головне, щоб у вас була можливість підключення міського телефону та інтернету.
4
Ви можете придбати власний автомобільний транспорт, найняти водіїв з особистими авто, укласти договори з транспортними компаніями. Варто враховувати, що утримання великого штату водіїв та обслуговування особистого автотранспорту - це досить клопітка і витратна заняття, тому на перших порах краще обійтися послугами інших перевізників. Важливо, щоб водії і фірми, з якими ви будете співпрацювати, мали на руках повний пакет реєстраційних та дозвільних документів.
5
Підберіть співробітників для роботи в офісі. Вам знадобляться фахівці з продажу транспортних послуг і логісти. Хороших працівників у сфері перевезень знайти досить складно, тому подбайте про їх навчанні та підвищенні кваліфікації.
6
Задіюйте всі можливі види реклами. В інтернеті ви можете розміщувати інформацію на власному сайті, спеціалізованих дошках оголошень, сайтах з інформацією про перевізників (доступ до них, як правило, платний), в контекстній рекламі на інших порталах. У місцевих та спеціалізованих ЗМІ ви можете друкувати статті про свою компанію та її контакти з переліком послуг, що надаються. Також ваші фахівці з продажу повинні здійснювати холодні дзвінки потенційним клієнтам і розсилку комерційних пропозицій.
Зверніть увагу
Надавати послуги з перевезення вантажів залізничним і авіаційним транспортом краще через спеціалізовані компанії, так як ця сфера потребує великих фінансових затрат і має специфічні особливості супроводу угод.
Корисна порада
Не варто забувати, що перевезення бувають ще й пасажирськими, тому транспортну компанію, що надає послуги відправки вантажів, вигідно організовувати на базі таксі.