Як підвищити активність мозку. Як збільшити мозкову активність.

Незалежно від віку, мозок відіграє значну роль у житті кожної людини. Він складніше будь-якого з існуючих комп'ютерів і знаходиться в центрі всіх наших дій, думок і почуттів. Саме тому так важливо постійно його тренувати.
Інструкція
1
Щоб регулярно стимулювати мозок до активності, насамперед, прагнете до різноманітності і нововведень. Наприклад, ви можете сходити туди, де буваєте рідко або де ніколи ще не були. Не носіть тривалий час одну й ту ж одяг, а під час виконання деяких дій, наприклад, щоб почистити зуби міняйте робочу руку. Крім того, навіть на звичайнісінькі запитання намагайтеся відповідати креативно. Також можна міняти дорогу, по якій ви йдете в магазин, додому або ж на роботу, заводити нові знайомства, або читати газети і журнали, на які ви раніше не звернули б увагу (наприклад, це може бути економічне видання або журнал про дику природу або життя тварин).
2
Крім того, якщо ви хочете підвищити свою мозкову активність , ретельно переглянете продукти, які складають ваш раціон. Щоб мозок функціонував нормально, в організм має надходити достатня кількість різних вітамінів (насамперед, це вітаміни групи B, вітамін K, C, E, бета-каротин, залізо) і антиоксидантів. Тому обов'язково включіть в свій раціон свіжі фрукти і овочі, вживайте гречану і вівсяну каші, нежирне червоне м'ясо, печінка, кисломолочні продукти, рибу, волоські горіхи, оливкова і льняне масло.
3
Про нагальної потреби фізичної активності відомо всім. Відноситься вона і до питання поліпшення діяльності мозку, так як, покращуючи кровообіг, фізичні навантаження роблять позитивний вплив на активність мозку. Намагайтеся щодня відправлятися на тривалі прогулянки, якщо ж це неможливо, хоча б півгодини погуляйте на свіжому повітрі. Крім прогулянок бажано займатися й іншими видами фізичної активності.
4
Добре стимулюють мозкову діяльність щоденні ігри та розваги, для виконання яких необхідний зважений і що оцінює підхід. Намагайтеся якомога частіше розгадувати різні кросворди, складати пазли різної складності, грайте в шашки і шахи, розгадуйте ребуси або логічні задачки. Також добре впливають на роботу мозку регулярні складні логічні ігри з дітьми, які варто проводити якомога частіше.
Мозок в будь-якому віці грає найважливішу роль в житті людини. Ніякої комп'ютер не може зрівнятися зі складністю людського мозку , який керує не тільки внутрішніми органами, а й думками, почуттями і діями. Тому дуже важливо протягом усього життя тренувати мозок, щоб підтримувати на належному рівні його активність.
Інструкція
1
Стимулюйте активність свого мозку життєвим різноманітністю і нововведеннями. Наприклад, не носіть довгий час одну і ту ж одяг; при чищенні зубів тримаєте щітку один день лівої, а другий день - правою рукою; сходіть туди, де ви ніколи не були, щоб отримати нові емоції. Міняйте час від часу дорогу до своєї роботи, читайте журнали і газети, які раніше вас не цікавили, розширюйте коло свого спілкування, знайомлячись з новими людьми.
2
Щоб підвищити мозкову активність, переглянете свій щоденний раціон харчування. Для нормальної роботи мозку потрібно щодня вживати вітаміни групи В, вітаміни С, К, Е, бета-каротин, залізо і антиоксиданти. Їх можна отримати зі свіжих овочів і фруктів, волоських горіхів, риби, печінки, нежирного червоного м'яса, гречаної і вівсяної каші, оливкового і льняного масла, кисломолочних продуктів.
3
Не нехтуйте фізичної активність ю. Не думайте, що якщо ви весь час працюєте розумом, фізичні навантаження - не ваш уділ. Заняття спортом покращують кровообіг мозку , тим самим підвищуючи його активність. По можливості частіше робіть піші прогулянки на великі відстані. Або хоча б півгодини гуляйте на свіжому повітрі. А найкраще - регулярно займайтеся будь-яким видом спорту або фізкультурою.
4
Щодня займайтеся розгадуванням кросвордів, складайте пазли, грайте в ігри і виконуйте інші дії, що вимагають виваженого і оцінює підходу. Дуже корисно для підвищення активності мозку грати в шахи і шашки, розгадувати ребуси і вирішувати логічні задачі. Подвійну користь матимуть спільні складні логічні ігри з дітьми - ви будете підвищувати активність свого мозку і водночас розвивати розумову діяльність і логічне мислення свого чада.
5
Пам'ятайте, що існують продукти, понижуючі активність мозку . Це - цукор, мед та інші вуглеводи, серед яких - макаронні вироби і хліб. Алкогольні напої також сприяють погіршенню мозкової діяльності.
Зверніть увагу
Якщо хочете залишатися молодим на довгі роки і в похилому віці зберігати здоровий розум і хорошу пам'ять, тренуйте свій мозок - головний «комп'ютер» вашого організму.