Як поміняти салонний фільтр мазда 3. Як поміняти салонний фільтр акцент.

Готуючи машину до зими, варто приділити увагу не тільки двигуну і ходової частини, але й опаленню. Важливу роль у цьому процесі відіграє салонний фільтр , який також періодично вимагає заміни.
Вам знадобиться
  • Новий салонний фільтр, ліхтарик, викрутка.
Інструкція
1
Якщо ви відчули, що салон машини довго прогрівається, вікна запотівають або довго відтають в мороз, а також з'явився неприємний запах при включенні грубки - замініть салонний фільтр . Їздити зі старим фільтр ом також небезпечно, як і з іншими, які прийшли в непридатність деталями. Замінюйте його принаймні раз на рік перед настанням холодів або в міру забруднення.
2
Прийнявши рішення про заміну салонного фільтр а, в першу чергу придбайте його. Найкраще це зробити через офіційного дистриб'ютора або в магазині запчастин, який спеціалізується саме на марці вашого автомобіля. Скажіть продавцю, що ви є власником автомобіля "Мазда 3" і попросіть допомогти з вибором. Бажання заощадити на деталях і покупка запчастин інших фірм часто призводить до поломок.
3
Салонний фільтр в "Мазді 3" розташований за ящиком рукавички, в простолюдді іменованим бардачком. Відсуньте пасажирське сидіння назад до упору, відкрийте бардачок. Усередині нього, на самому дні знайдіть дві невеликі кнопки. Натисніть їх і потягніть бардачок на себе. Так ви його зніміть.
4
Салонний фільтр ховається за корпусом. Тут вам знадобиться викрутка. Відкрутіть саморізи, на які прикріплений корпус. Саморізів буде не багато і відкрутити їх досить легко. Вже знявши деталь панелі, знайдіть салонний фільтр .
5
Щоб витягти старий фільтр , вам доведеться докласти невеликі зусилля. Уважно огляньте його кріплення. Знайдіть пластикові кліпси і посуньте їх в сторону. Вийміть старий салонний фільтр . Намагайтеся робити це акуратно, щоб пил і сміття, які в ньому накопичилися, що не розлетілися по всьому салону.
6
Місце установки фільтр а пропилесосьте за допомогою автомобільного пилососа з тонкою довгою насадкою. Потім протріть його вологою ганчіркою. Розпакуйте новий салонний фільтр , уважно розгляньте його. На пластиковому корпусі будуть намальовані стрілочки, що показують правильний напрямок установки. Також можна запам'ятати, як стояв старий фільтр і також поставити новий.
7
Поверніть кліпси на своє становище. Поверніть ключ у замку запалювання і включіть грубку. Перевірте різні режими роботи грубки, перемикаючи тумблер на панелі приладів - вона повинна працювати відчутно краще, якщо це не так, можливо ви неправильно вставили фільтр . Переконавшись, що все гаразд, прикрутіть панель, вставте розпірки бардачка в пази і трохи підштовхуючи його знизу, закрийте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GCLJzechOEA
Регламент проведення технічного обслуговування автомобіля ВАЗ-2170 «Пріора», рекомендований автовиробником, передбачає зміну повітряного фільтра системи вентиляції та опалення кузова після пробігу машиною п'ятнадцяти тисяч кілометрів.
Вам знадобиться
  • 2 викрутки.
Інструкція
1
У першу чергу знімається ущільнювальна гумка під капотом.
2
Потім обережно демонтуються три декоративних пластикових заглушки.
3
Після видалення зазначених заглушок необхідно звільнити від кріплення пластикові накладки з правого сторони.Демонтіруйте накладку з правого боку, під лобовим склом.
4
Під нею необхідно відкрутити ще чотири самореза, які фіксують кришку повітряного фільтра салону. Викрутивши гвинти - демонтуємо кришку корпусу фільтра.
5
Далі старий повітряний фільтр віддаляється і на його місце встановлюється новий, безперечно чистий, фільтруючий елемент. Збірка проводиться в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Якщо автомобіль експлуатується в сприятливих умовах з чистим атмосферним повітрям, і на дорогах з твердим покриттям, то салонний фільтр можна поміняти один раз на рік, з приходом холодів.
Корисна порада
Дотримання технічного регламенту залежить від умов навколишнього середовища, в яких експлуатується автомобіль. І якщо машина часто пересувається в атмосфері підвищеної запиленості, то салонний фільтр змінюється набагато частіше. Іноді його припадати змінити в ході експлуатації два-три рази, не чекаючи строку проведення чергового технічного обслуговування.