Як підняти куточки очей. Як підняти куточки очей за допомогою стрілок.

Опущені куточки очей - проблема, з якою стикаються багато жінок. Відбувається це внаслідок того, що круговий м'яз очей а з часом втрачає свою еластичність і починає відтягувати за собою шкіру. Це надає особі втомлене вираження, додає кілька зайвих років. Є кілька способів для вирішення даної проблеми.
Інструкція
1
Найшвидший спосіб підняти куточки очей - зробити це за допомогою вмілого макіяжу. Підведіть внутрішнє віко і намалюйте стрілку вгору, нижню повіку ближче до нижнього куточка очей а злегка подкрасьте тінями темних тонів (до стрілки) .Коли ви фарбуєте зовнішній куточок очей а, залиште вільної лінію вашого нижньої повіки (З'єднувати нижню і верхню стрілки), і після нанесення тіней на верхню повіку, висвітліть у напрямку до скроні чітку смужку від кута очей а до краю брови.
2
Виконуйте гімнастику для очей, зміцнюючу очей ниє мишци.1. Швидко міцно примружтеся. Так можна повторювати по 100 разів, декілька разів на день.2. Вказівні пальці рук покладіть на бічні краю очей ниць і притисніть їх до голови. Повільно і сильно примружтеся, не зрушуючи пальці з мишц.3. На нижні краї очей ниць прикладіть нижні ребра долонь, повільно і сильно зажмурьтесь.4. На верхні краю очей ниць покладіть нижні ребра долонь, повільно і сильно примружтеся, не зрушуючи рук з очей вих мишц.Еті вправи потрібно виконувати систематично від 50 до 100 разів.
3
Самий радикальний метод підняття куточків очей - блефаропластика (від греч. Blepharon - повіку). Проблема вирішується за допомогою пластичної операції, яка називається "кантопексія". Ця процедура недешева (приблизно 30 000 рублів) і певною мірою ризикована. Якщо все пройде вдало, ви надовго позбудетесь цього косметичного недоліку. Ефект досягається в результаті підтяжки кругової м'язи очей а.
4
Ви можете зробити кантопексію, попередньо обстеживши у свого терапевта на відсутність протипоказань до подібних операцій. У вас не повинно бути захворювань, які в разі оперативного втручання могли б викликати набряк століття. Після проведення кантопексіі близько доби вам доведеться провести в клініці, щоб лікар зміг проконтролювати динаміку вашого стану. Рубці після такої операції мало помітні, спочатку вони ховаються в складках повік, а потім і зовсім сходять нанівець.