Як вибрати пір'яну ручку.

Сьогодні для створення успішної кар'єри потрібно досить багато: добра освіта, працьовитість і т.д. Однак як тільки справи починають йти в гору, з'являється необхідність відповідати цьому образу. Для цих цілей люди купують дорогі годинники, стильний і елегантний краватку, шкіряний портфель і пір'яну ручку .
Інструкція
1
Щоб показати оточуючим свій успіх і добробут, купіть ручку відомої марки. Якщо ви хочете оточити себе предметами розкоші, знайдіть ручку , виконану з благородних металів і інструктувати дорогоцінними каменями. Ну а тим, хто віддає перевагу ексклюзивні і оригінальні штучки, варто пошукати ручку в обмежених серіях. Найчастіше подібні набори випускаються в честь якогось знаменної події. У цьому випадку в повинні отримати сертифікат, в якому прописаний унікальний номер ручки.
2
У кожному разі пір'яна ручка повинна бути якісною. За це несе відповідальність компанія-виробник. Постарайтеся вибирати з продукції, разом з якою йде довічна гарантія на її якість.
3
Крім усього іншого, якісна та дорога пір'яна ручка поставляється в наборі з футляром або коробочкою. Як це не дивно, але такі солідні фірми як Montegrappa і Montblanc більшу увагу приділяють саме упаковці.
4
Всі моделі розрізняються по ширині, яка змінюється щодо загальноприйнятого стандарту. На упаковці обов'язково проставляється цей параметр, який позначається латинськими буквами.
5
Якщо ви хочете писати каліграфічним почерком, купіть пір'яну ручку з маленькою кулькою на кінці. Залежно від того, в який бік рухається перо, змінюється і шрифт. У більшості випадків ця кулька виготовляють із золота або іридію, який піддається тільки впливу алмазних дисків. У тому випадку, якщо ви пишете лівою рукою, пошукайте в магазинах спеціальні пір'яні ручки для лівшів. Вони мають трохи інший кут зрізу.
6
Як би там не було, будь-який бажаючий може купити цілий набір пір'я, змінюючи які, можна добиватися різних ефектів.