Як випрямити коліна. Як позбавиться від капілярів на ногах.

Рівні і красиві ноги - мрія більшості дівчат. На жаль, не всім природа робить такий подарунок, а позбутися кривизни буває непросто. Це змушує багатьох страждати, відмовлятися від носіння спідниць і т.д. Однак випрямити ноги досить просто. Головне - знайти причину подібної кривизни. Так, наприклад, багатьом достатньо випрямити коліна .
Інструкція
1
Лікарі відзначають той факт, що кривизна ніг не впливає на здоров'я і самопочуття людини. Однак це може позначитися на психології дівчини, яка починає відчувати себе невпевнено. Для того щоб бути щасливим, необхідний душевний комфорт, домогтися якого можна.
2
На сьогоднішній день виділяють три типи викривлення ніг. Залежно від цього необхідно використовувати той чи інший спосіб їх випрямлення. Уважно огляньте свої ноги і визначте, чи є їх кривизна результатом викривлення в області колін, гомілки або стегнової кістки. Якщо ви помітили, що ваші коліна розташовані занадто близько чи далеко один від одного, починайте робити такі вправи.
3
Для початку ретельно промацайте свої коліна . Постарайтеся відшукати суглобову щілину, яка розташовується на 4 сантиметри нижче, ніж колінна чашечка (якщо рахувати від самого центру). Це те місце, на яке необхідно спрямувати всі зусилля.
4
Коригувальні прийоми також потребуватимуть додаткових пристосувань.
5
Зокрема, візьміть невеликий шматок джинсової або брезентової тканини. Відміряйте шматок, розміри якого становлять 15 на 20 сантиметрів, і акуратно відріжте його.
6
Тепер за допомогою звичайних ниток зшийте мішечок-трубку і наповніть його сіллю або звичайним дрібним піском. Що залишився вільний кінець також зашейте.
7
Для того щоб випрямити коліна , візьміть вийшов мішок, сядьте зручно на стілець і почніть поколачивать їм по нозі в області суглобової щілини. У тому випадку, якщо коліна занадто сильно розведені в сторони, бийте по внутрішній стороні колінної чашечки. В іншому випадку робіть упор на зовнішню сторону.
8
Для того щоб домогтися результатів, подібне вправу треба робити щодня, вранці і ввечері. При цьому досить приділяти цьому заняттю 1 хвилину. Починайте з легкого постукування, поступово роблячи більш сильні удари. На жаль, остаточно випрямити коліна ви зможете тільки через півроку.