Як представити двох людей один одному.

Уміння правильно представляти людей другдруг у в суспільстві зумовлене правилами етикету. Важливо знати, кого і як знайомити, правила процедури. Таким чином створюється враження про виховання людини в цілому і його поведінці в соціумі.
Інструкція
1
Уявляйте чоловіка жінці, молодшого за віком - старшому, співробітника - керівнику. Якщо ви знайомите між собою ровесників або людей , рівних по положенню, слід представити перший більш близької вам людини, наприклад, брата - своєму знайомому. Відомою, заслуженої особистості, представляючи людей , називають їх імена в односторонньому порядку (передбачається, що ім'я людини всім і так відомо).
2
Уявляйте сестру, дружину, чоловіка, дітей словами: «моя дружина», «мій брат» і т.д. Виключення з правил складає знайомство з матір'ю або батьком, всіх людей представляють батькам, а не навпаки.
3
Вимовляєте ім'я та прізвище людини чітко, коли уявляєте або знайомите його з кимось. Якщо ви не впевнені у своїй пам'яті щодо особистих даних друг їх людей , боїтеся, що вимовите їх неправильно, доцільно запропонувати: «Знайомтесь, будь ласка ...».
4
Перепитаєте ім'я та прізвище людини, якщо ви їх не розчули, це допустимо. При зверненні не можна спотворювати ім'я. Тактовно уточніть дані і все.
5
Подавайте руку людині, після того, як вам його представлять. Жінка простягає долоню чоловікові, старший подає її молодшому, керівник - підлеглому. Якщо представили комусь вас, зачекайте доки піде ініціатива рукостискання від нового знайомого.
6
Зверніть увагу, чоловік, якого представили, у випадку, якщо він сидить, повинен встати. Жінка робить це в тому випадку, якщо її знайомлять з жінкою більш старшого віку, або з чоловіком похилого віку. Молодим дівчатам, знайомлячись з дорослими, рекомендується вставати.
7
Уявляйте у великому суспільстві знайомте людини відразу з усіма гостями або присутніми, назвавши його ім'я, по батькові та прізвище. Господиня чи господар знайомлять гостей друг з друг ом. Новоприбулі чекають поки їх познайомлять.
8
Дотримуйтесь правил етикету на вулиці. Якщо ви йдете з кимось і раптово зустрічаєте знайомого, не треба представляти свого супутника, якщо зустрічі не тривала. Супутник повинен відійти убік і почекати Якщо розмова затягується, вам треба представити незнайомих між собою людей другдруг у. Якщо ви не хочете цього робити, просто завершіть розмову, щоб не змушувати себе довго чекати.
9
Можете не представлятися людям або сусідам по купе, посадкового місця, якщо ви перебуваєте в дорозі (в поїзді, на літаку, на пароплаві і т.д.). Вам слід це зробити лише в тому випадку, якщо в розмові з'ясуються ідентичні інтереси, захоплення і т.д.
10
Будучи постояльцем в готелі або перебуваючи на відпочинку в санаторії і, зустрічаючись з незнайомими людьми за загальним столом, знайомитися не обов'язково. Тут ви можете обмежитися легким уклоном, вітаючи співтрапезників. Цього жесту цілком достатньо, щоб люди зробили висновки про тиск, повазі.