Як зв'язати руки за спиною. пов'язати дівчині руки на спині.

Іноді в цілях самооборони доводиться захищатися. Якщо ви спіймали злодія в своїй квартирі і зуміли повалити його на підлогу, то, до приїзду міліції необхідно пов'язати йому руки за спиною. Цим самим ви припинить спробу втечі. Так як же навчитися пов'язувати руки за спиною?
Інструкція
1
Для зв'язування рук за спиною можна використовувати ремінь, звичайну мотузку, краватка та інші підручні матеріали.
2
Щоб зв'язати руки злодія брючним ременем, застосуєте подвійну не розтягується петлю. Для цього складіть ремінь вдвічі так, щоб шорсткі поверхні ременя стикалися, всуньте його зверху в отвір пряжки. Потім розширте петлю, накиньте її на кисті рук і затягніть, потягнувши при цьому за кінець ременя і одночасно обертаючи його в сторону, щоб ремінь не закривав отвір пряжки.
3
Для зняття затягнутою петлі щільно обхопіть її поверх верхнього шару пальцями обох рук, зробіть кілька рухів у зворотний бік затягуванню петлі і ослабте її. Щоб визначити сторону, в яку розкручувати петлю, переконайтеся, що вільний кінець перекриває отвір пряжки. Ось в ту сторону і крутите.
4
Таким способом пов'язуйте не тільки ременем, а й іншими предметами, що мають отвір: собачим повідцем, ременями від сумок, фотоапаратів і пр.
5
Інший спосіб - зв'язування краваткою. Швидко зніміть з себе галстук, натягніть наявну петлю на обидві руки злодія, які розташовані паралельно. Затягніть петлю, розведіть кінці краватки в протилежні сторони і зав'яжіть їх вісімкою знизу.
6
І ще один спосіб - це зв'язування звичайної мотузкою. Для нього використовуйте петлю набросом. Складіть мотузку вдвічі, потім правою рукою візьміть з боку кінців, а замкнутий кінець розкрийте і надіньте на пальці. Накладіть розкритий кінець на мотузку, що знаходиться в правій руці. Великим, а також вказівним пальцями правої руки складіть, затисніть мотузку і відсуньте ліву руку вліво по мотузці.
7
Утворену петлю надіньте злодієві на руки , міцно затягніть її, при цьому роз'єднаєте кінці мотузки. Потім обкрутить ними руки два-три рази і зав'яжіть кінці звичайним вузлом.
8
Іншим варіантом такої петлі кілька разів щільно обмотайте мотузку навколо рук, а її кінці Протягніть в заздалегідь приготовлену петлю. Потім розведіть кінці мотузки в протилежні сторони, обмотайте і між рук зав'яжіть вузол.
Корисна порада
При зв'язуванні рук краще, якщо ви будете з помічником, який допоможе утримувати злодія до приїзду викликаного наряду міліції.
Зв'язати руки разом можна безліччю способів. І кожен по-своєму гарний і індивідуальний. Той, що буде наведено нижче - це навіть не те що би спосіб зв'язати руки, а скоріше, просто приклад хорошого і міцного вузла, який можна використовувати для багатьох цілей, в тому числі і для зв'язування рук.Етот спосіб зв'язування заснований на вузлі, що має назва «стремено». Чим же хороший цей вузол? Його легко можна зав'язати хоч двома руками, хоч однієї. Залежно від розташування мотузок, цей вузол може бути як незатягівающімся, так і затягується, що дозволить швидко підігнати його по натягу і діаметру. «Стремено» широко застосовують в альпінізмі та скелелазінні, для створення опорних петель закріплення мотузки. А це означає, що вузол перевірений і надійний. Якщо мотузки йдуть від вузла паралельно один одному, то петля неможливо буде натягатися під навантаженням, а мотузки, розведені в сторони, дадуть можливість регулювати величину петлі.
Вам знадобиться
  • - мотузка
Інструкція
1
Для зв'язування рук на початку мотузки потрібно зав'язати вузол таким чином, ніби мотузка у нас одинарна, а не подвійна. Тут важлива акуратність і відсутність в подвійній мотузці перехлестов. Петлю надягаємо на з'єднані долонями руки партнера. Розташовуємо на зап'ястях витки мотузок і оглядаємо їх на предмет перехлестов. Тягнемо за вільні кінчики мотузок, регулюючи тим самим натяг петлі.
2
Закріплюємо вузол, роблячи вільним коротким кінцем мотузки кілька нескладних вузликів навколо довгого кінця. І все, вузол готовий. Залишилося лише проконтролювати правильність і акуратність роботи. Вузол зовні повинен виглядати красиво. Якщо обв'язка некрасива - вузол низької якості. Адже в некрасивою обв'язці бувають перехльости, різні за розмірами витки і вузли, неправильно зав'язані. Крім цього, партнеру повинно бути зручно і комфортно.
3
Витки, які охоплюють зап'ястя, потрібно робити не дуже вільними, щоб нічого не тинялося. Якщо під ними насилу залазить мізинець - значить натяг саме те. Але й сильно затягувати їх також не варто. Витки повинні притискати руки одну до іншої м'яко, але і щільно, не доставляючи неприємних, болючих відчуттів.