Як виготовити печатку.

У кожного бухгалтера, начальника та інших ключових фігур на будь-якому підприємстві повинні бути свої печатки. Якщо потрібно скласти документ, потрібно поставити і друк. Потрібно щось затвердити - знову ж таки потрібно ставити печатку. Друку типу «Дозволити», «Схвалити», «Відхилити» є стандартними, а тому їх можна купити. Якщо ж потрібна нестандартна друк, її можна зробити двома способами.
Інструкція
1
У будь-якому книжково-журнальному видавництві або друкарні слід замовити на ділянці цинкографии цинкове кліше для всіх малих і заголовних букв російського алфавіту, цифр і знаків пунктуації. Там на прохання кожну з літер, цифр і знаків помістять в маленькі квадратики. Це потрібно для того, щоб потім можна було з легкістю розрізати на складові готове цинкове кліше. Тепер на тому ж самому ділянці потрібно попросити, щоб кліше порізали на квадратики по розмічених заздалегідь лініях за допомогою гільйотини по металу.
2
Далі набирають з вийшов квадратиків зі знаками необхідний текст і склеюють їх за допомогою клею «Момент». Як тільки отриманий текст висохне, відтискають його на пластилін. Навколо отриманого відбитка роблять невеликий бортик в 1-3 мм завтовшки і заливають звичайним герметиком або віксінд-компаундом К18 (силіконовий герметик). Герметик з тюбика нам не підійде, тому як він занадто густий для цих цілей. Хоча якщо його видавити в баночку, а потім налити туди скипидар і перемішати, то такий герметик можна використовувати.
3
Після затвердіння нашого герметика текст друку з легкістю відділяється від пластиліну і наклеюється на невелику дощечку-основу для друку за допомогою «Моменту». Потім робиться ручка. Друк готова.
4
Цинкові квадратики з буквами, цифрами та знаками після виготовлення печатки знімаються з дощечки розчинником 646, висушуються і складаються в коробочку. Коли потрібна буде ще одна печатка, вони знадобляться.
5
Є простіший спосіб виготовлення печатки. Роблять потрібний малюнок або напис на тонкій фользі. Потім закінченою ручкою або олівцем акуратно поглиблюють малюнок або напис на приблизно на 1-1,5 мм.
6
Тепер заливаються поглиблення епоксидним клеєм або інший міцної шпаклівкою і все це сушиться близько 1-2 днів при кімнатній або близькою до кімнатної температурі.
7
Потім береться дощечку підходящого розміру, до неї приклеюється «Моментом» ручка. Далі цим же клеєм прикріпляється до дощечці і текст (або малюнок). Коли друк висохне повністю, її можна буде використовувати. Замість «Моменту» можна скористатися клеєм на епоксидній основі.
Зверніть увагу
Після закінчення роботи цинкові літери, цифри і знаки за допомогою розчинника 646 для нітроемалей знімаються з дощечки, висушуються і складаються в окрему коробочку для тривалого їх зберігання та інших виготовлень печаток. Друк або штамп можна виготовити і простіше, приблизно так
Корисна порада
Як виготовити печатку? Для виготовлення печаток вам знадобиться. Укладаємо друк під ультрафіолетову лампу, для засвічення, першу сторону будемо завечівать ту, з якою заливали фотополімер, вона згодом буде підставою для нашої друку, цією стороною приклеюється до оснащенні.