Як відбілити зуби.

З часом зубна емаль покривається нальотом і втрачає свою первісну білизну. Найбільш частими причинами зміни відтінку зубів є куріння, вживання міцного чаю та кави. Справитися з даною проблемою можна за допомогою стоматолога або самостійно.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - кухонна сіль;
  • - харчова сода;
  • - зубна паста;
  • - лимон;
  • - деревна зола.
Інструкція
1
Щоб відбілити зуби , відвідайте стоматолога. Лікар професійно і якісно відполірує зубну поверхню спеціальними абразивними складами, а потім покриє захисним засобом.
2
Використовуйте для повсякденної чистки зубів пасти та ополіскувачі для порожнини рота з відбілюючим ефектом.
3
Вживайте після кожного прийому їжі жувальні гумки з відбілюючим ефектом.
4
Щоб відбілити зуби в домашніх умовах, придбайте в аптеці спеціальний відбілюючий гель. Ретельно вивчіть інструкцію по застосуванню. Нанесіть гель в спеціальну пластикову капу щільно надіньте на зуби . Витримайте капу з гелем на зубах рекомендований проміжок часу, після чого витягніть пристосування і добре прополощіть рот. Не тримайте гель на зубах довше покладеного часу, так як це може привести до псування зубної емалі.
5
Допомогти відбілити зуби можуть деякі харчові продукти, що містять кислоти і глюкозу. Наприклад, полуниця і суниця. Візьміть кілька свіжих ягід, роздавите їх і змішайте з такою ж кількістю питної соди. Отриманий склад нанесіть на зуби і потримайте протягом десяти хвилин. Після чого ретельно прополощіть зубні ряди і почистіть зубною пастою з вмістом фтору. Проводите цю процедуру кілька днів поспіль.
6
Все фруктові кислоти мають відбілюючий ефект. Тому зрідка протирайте поверхню зубів часточкою лимона або іншого кислого фрукта. Протерши зуби фруктовим скибочкою, почекайте якийсь час і обполосніть рот звичайною водою.
7
Також відбілити зуби можна за допомогою деревної золи. Змішайте золу з невеликою кількістю зубної пасти і почистіть зуби . Після чого прополощіть. Використовуйте даний метод не надто часто, так як надмірне тертя може пошкодити емаль зубів.
8
Щоб виблискувати білосніжною посмішкою, приготуйте зубну пасту домашнього виготовлення. Для цього візьміть в рівних частинах перекис водню, харчову соду і поварену сіль. Після ретельного перемішування додайте до отриманого складу трохи зубної пасти і знову перемішайте. Чергуйте застосування отриманого кошти зі звичайною зубною пастою.
Корисна порада
Щоб домогтися максимального ефекту, комбінуйте вищеперелічені кошти, а також проводите процедури відбілювання регулярно, а не від випадку до випадку.