Як міняти іконки Windows 7. Як встановити вид ярлика папок за замовчуванням win7.

Сучасні операційні системи підтримують можливість настройки інтерфейсу. Кожен з нас може оформити зовнішній вигляд системи на свій смак: встановити додаткові теми, змінити вигляд робочого столу і вікон програм, а також змінити зовнішній вигляд папок.
Інструкція
1
Вимкніть попередній перегляд мініатюр всередині папки, щоб змінити іконки в Windows 7. Для цього перейдіть в головне меню за допомогою кнопки «Пуск», потім в «Панель управління» і виберіть наступне меню - «Налаштування подання та продуктивності системи» - подвійним клацанням миші.
2
Якщо у вас на комп'ютері встановлена англійська версія операційної системи Windows 7, тоді виберіть пункт Performance options. У вікні, яке з'явилося на екрані, приберіть прапорець біля пункту "Відображати ескізи замість значків». Натисніть кнопку «Застосувати». Там же є можливість здійснювати управління ефектами операційної системи.
3
Замініть в реєстрі іконку папки за замовчуванням, для цього вам необхідно зайти в систему з правами адміністратора. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Виконати», введіть в рядку Regedit. Запуститься редактор реєстру.
4
Щоб отримати можливість зміни іконок в Windows 7, у списку ліворуч знайдіть розділ Hkey_Local_Machine, там перейдіть за наступним шляхом: SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion - і зайдіть в гілку Explorer. В цьому пункті створіть папку з назвою Shell Icons, щоб зробити заміну іконок.
5
Перейдіть в створену папку, в правій частині вікна натисніть правою кнопкою миші, виберіть пункт «Створити», далі - «Строковий приклад». Вкажіть в його назві цифру 3 і натисніть Enter. Клацніть по створеному параметру правою кнопкою миші, увійдіть в опцію «Змінити».
6
Вкажіть шлях у значенні к * .ico файлу, з якого ви хочете використовувати іконки , або файл бібліотеки. Натисніть «ОК». Закрийте редактор реєстру, перезавантажте комп'ютер або змініть користувача. Простежте заміну іконок у списку папок і в правій частині провідника Windows. Для повернення колишніх іконок видаліть ключ «3», створений в реєстрі.