Як скопіювати з комп'ютера файли на диск.

Компакт- диски являють собою зручний засіб зберігання і перенесення інформації. Копіювання на них файлів з комп'ютера може здійснюватися як штатними можливостями операційної системи, так і за допомогою сторонніх додатків.
Інструкція
1
Вставте диск в дисковод комп'ютера. Після цього відкрийте за допомогою провідника папку, в якій знаходяться файли , які необхідно скопіювати. Виділіть їх за допомогою лівої кнопки миші, потім клацніть по ним правою кнопкою, виберіть пункт меню «Відправити» і вкажіть дисковод, в який був вставлений диск. Також по виділених файлів можна натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «Копіювати», після чого відкрити за допомогою провідника папку диска і, клікнувши правою кнопкою миші, вибрати «Вставити».
2
На панелі інструментів вікна провідника з папкою диска клацніть по посиланню «Записати компакт-диск». Вкажіть ім'я для записуваного диска, після чого натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся закінчення процесу. По завершенні запису відкриється лоток дисковода - диск записаний, його можна вийняти.
3
Копіювати файли з комп'ютера на диск можна за допомогою спеціалізованих програм, призначених для пропалювання (наприклад, Ahead Nero, Small CD-Writer, Ashampoo Burning Studio і т .п.). Вставте у привід комп'ютера диск, виберіть один з додатків для запису і запустіть його.
4
У меню «Файл» програми виберіть пункт «Створити». У налаштуваннях нового проекту вкажіть CD або DVD буде використовуватися для запису. При необхідності оберіть один з додаткових типів даних для записуваного диска.
5
Вкажіть настройки запису: Багатосеансовий чи ні, запис або імітація, перевірка даних, швидкість запису. Задайте тип файлової системи диска, його ім'я, а також додаткові настройки при необхідності. Після цього натисніть кнопку «Створити».
6
За допомогою відкрився робочого вікна програми скопіюйте необхідні файли в проект записи. Для цього скористайтеся файловим менеджером програми: виберіть пристрій, каталог і файли , підготовлені для запису. Натисніть лівою кнопкою миші по необхідному файлу і, не відпускаючи кнопку, перетягніть його в проект. Якщо необхідно скопіювати декілька файлів - виділіть їх і таким же способом перетягніть.
7
Після цього натисніть кнопку «Запис», розташовану в панелі інструментів програми. У вікні перевірте зазначені раніше параметри та натисніть кнопку «Прожиг». Дочекайтеся закінчення процесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5DjdaMhBmzg