Як з'єднати кпк і комп'ютер. Як підключити кпк до комп'ютера.

Власники кишенькових персональних комп'ютерів (КПК) давно вже встигли переконатися в зручності використання своїх мобільних пристроїв. Найчастіше для більш зручної роботи, синхронізації даних і копіювання інформації потрібно під'єднання КПК до настільного комп'ютера. Підключення виконується практично за тим же сценарієм, що і у випадку зі звичайним телефоном за винятком деяких розширених налаштувань програми.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель або блютус-адаптер в залежності від ваших уподобань у виборі способу з'єднання;
  • - програмне забезпечення згідно моделі вашого мобільного пристрою.
Інструкція
1
Встановіть програмне забезпечення для вашого КПК на комп'ютер. Його можна взяти з диска, який йде в комплекті з мобільним пристроєм. Також є варіант скачування з офіційного сайту виробника.
2
Оберіть зручний для вас тип з'єднання - USB-кабель, бездротове блютус або Wi-Fi-з'єднання. Краще всього використовувати дротове з'єднання, воно набагато швидше і простіше в налаштуванні.
3
Виберіть у своєму КПК пункт меню «Параметри з'єднання». Вкажіть бажаний режим, який автоматично буде запускатися при підключенні пристрою до комп'ютера. Ви також можете вибрати пункт «Завжди питати».
4
У налаштуваннях програмного забезпечення телефону виконайте початкову настройку, для цього вам доведеться підключити мобільний пристрій до комп'ютера і вказати вже в програмі потрібну конфігурацію.
5
Якщо у вас є блютус-адаптер, то в настройках бездротового з'єднання виберіть потрібну конфігурацію пунктів меню, які відповідають за автоматичне підключення пристрою при його перебуванні, створіть між устаткування.
6
Якщо у вас є можливість підключення по Wi-Fi, переконайтеся в тому, що програмне забезпечення підтримує такий вид з'єднання телефону і комп'ютера. Якщо ні, скачайте додатковий додаток, зрозуміло, якщо збираєтеся надалі використовувати підключення по Wi-Fi. У налаштуваннях КПК при цьому вкажіть ім'я та пароль мережі, поставте підключення за замовчуванням.
7
В якості альтернативи підключіть КПК до комп'ютера без установки додаткового програмного забезпечення. У цьому випадку вам буде доступна карта пам'яті мобільного пристрою. Також ви можете використовувати деякі моделі КПК в ролі USB-модема, вибравши в телефоні відповідний режим. При цьому програмне забезпечення встановиться прямо з пам'яті КПК і буде автоматично запускатися при з'єднанні в заданому режимі.
Зверніть увагу
Будьте уважні, викачувавши програмне забезпечення. Найкраще брати його з офіційного сайту виробника.
Корисна порада
Влспользуйтесь також додатковим програмним забезпеченням для КПК, багато з них мають більш розширений функціонал, ніж програми виробника.