Як зробити системну флешку.

Іноді виникає необхідність встановити операційну систему, не використовуючи при цьому DVD-диски. Це особливо актуально при роботі з нетбуками. У таких випадках прийнято створювати завантажувальні флешки.
Вам знадобиться
  • - USB-накопичувач;
  • - інсталяційний диск Windows 7.
Інструкція
1
Для початку відкрийте інструкцію до вашого нетбуку або знайдіть її на офіційному сайті виробника. З'ясуйте, чи підтримує дане устаткування функцію завантаження з USB-накопичувача. Тепер виберіть флешку або USB-жорсткий диск, розмір яких повинен перевищувати 4 Гбайта.
2
Підключіть обрану флешку до комп'ютера та натисніть одночасно клавіші Win і R. У меню, наберіть команду cmd і натисніть клавіші Shift, Ctrl і Enter. Це необхідно для запуску командного рядка від імені адміністратора комп'ютера.
3
Тепер введіть команду diskpart у вікні, і натисніть клавішу Enter. Тепер пропишіть команду list disk і натисніть клавішу Enter. Запам'ятайте порядковий номер, присвоєний системою потрібної флешці, наприклад disk 3.
4
Тепер по черзі введіть наступні команди, розділяючи кожну строчку натисканням клавіші Enter: Sеlect disk 3CleаnCreаte pаrtition primаrySelect pаrtition 1АctiveFormаt fs = ntfs quickАssignЕxit.Ето необхідно для створення завантажувального сектора на обраній флешці.
5
Тепер відкрийте меню «Мій комп'ютер» і подивіться букву, яка присвоєна DVD-приводу, в який встановлений диск з Windows Seven. Тепер наберіть у командному рядку G :. В даному випадку G -буква DVD-приводу. Введіть команду cd boot і запустіть потрібний файл, набравши bootsect.exe/nt60 F :, де F - буква, привласнена потрібної флешці.
6
Тепер відкрийте будь-який файловий менеджер і скопіюйте всі каталоги і файли, що знаходяться на DVD-диску, на системну флешку . Виконайте безпечне вилучення даного USB-накопичувача. Підключіть флешку до нетбуку і увімкніть його.
7
Тепер утримуйте клавішу F8 і в меню виберіть USB-HDD. Натисніть клавішу Enter. Виконайте установку операційної системи, використовуючи вашу системну флешку . Після перезавантажень вибирайте параметр «Завантаження з жорсткого диска».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EC0YIcCPPrk