Як дізнатися Який блок живлення в комп'ютері. Як дізнатися Яка потужність блоку живлення стоїть на комп'ютері.

Часто користувачі персональних комп'ютерів зіштовхуються з проблемою пошуку потрібної інформації про вміст системного блоку - не на всі з них встановлюються драйвера. Наприклад, дізнатися модель і потужність системного блоку програмним методом практично неможливо. А це дуже корисна інформація, оскільки при додаванні нових пристроїв в конфігурацію комп'ютера знати потужність харчування необхідно.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Подивіться технічну документацію комп'ютера, в якій обов'язково повинні прописуватися параметри конфігурації із зазначенням моделей пристроїв. Також специфікація може йти окремо на кожну одиницю обладнання.
2
Якщо ви з якихось причин не можете подивитися документацію комп'ютера, скористайтеся альтернативним варіантом. Озбройтеся викруткою або шуруповертом і відкрутіть болти, що утримують бічні стінки корпусу.
3
Уважно огляньте вміст системника, знайдіть блок харчування. Він розташовується з правого боку на задній стінці корпусу у вигляді великої коробки та відходять від неї шлейфами.
4
Уважно розгляньте блок харчування, на ньому повинні знаходитися наклейки зі змістом інформації про виробника, моделі, основні параметри пристрою. Зазвичай подібні стікери клеять так, щоб користувачеві було зручно прочитати інформацію, але часом буває й так, що їх розташовують на нижній або верхній стороні.
5
У такому випадку від'єднайте всі дроти харчування від пристроїв всередині комп'ютера, акуратно притримуючи їх за підстави, при цьому зробивши попередньо замальовку схеми підключення проводів харчування до материнської плати. Розкрутіть всі елементи кріплення, що втримують блок харчування і витягніть його з корпусу.
6
Також спробуйте дізнатися інформацію за допомогою системного підходу, але він не завжди є ефективним. Скачайте та встановіть програму Aida або будь-яку іншу утиліту схожого призначення.
7
Відкрийте її, система зробить збір відомостей про конфігурацію устаткування і надасть її вам після певної кількості часу. Насправді драйвера на блок харчування не встановлюються, тому дізнатися його параметри таким способом буде практично неможливо, однак, варто спробувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iMjBw2xCqT8
Зверніть увагу
Будьте уважні при розбиранні комп'ютера, що не втратьте кріпильні елементи.
Корисна порада
Якщо термін гарантії на комп'ютер не вийшов, чи не відкривайте системний блок самостійно.