Як задати час вимикання комп'ютера.

Дуже часто трапляється так, що виконання програми має зайняти більше часу, ніж ми можемо дозволити собі перебувати за комп'ютером. Для цього в багатьох додатках розробили спеціальну функцію вимикання системи після завершення операції. Однак, якщо такий не є, ви можете налаштувати завершення роботи самостійно в будь-який зручний для вас час.
Інструкція
1
Скористайтеся стандартним способом, що не вимагає установки додаткового програмного забезпечення. Для цього відкрийте меню «Пуск», знайдіть у ньому пункт «Виконати». У вас відкриється невелике вікно з рядком. Введіть в неї "at 23:00 shutdown -s". Будьте уважні при введенні команди, зберігайте прогалини саме в такому варіанті. Замість 23:00, природно, можете поставити будь-яке інше потрібне вам час. Перед вимиканням система видасть попередження для користувача, щоб він встиг зберегти всі дані.
2
Відкрийте через меню «Пуск» каталог стандартних програм, виберіть у списку «Службові» і далі «Призначені завдання. Відкриється діалогове вікно програми, натисніть на піктограму «Нове завдання».
3
Після появи на екрані майстра планування завдань виберіть у його вікні назва програми, час виконання якого визначатиметься вами. Насправді ви можете вибрати абсолютно будь-який пункт зі списку, це не буде грати ніякої ролі.
4
Встановіть регулярність автоматичного виконання завдання, потім вкажіть час початку і закінчення роботи програми. Натисніть кнопку «Далі».
5
Введіть пароль вашого облікового запису, від імені якої ви входите зазвичай в систему. Якщо пароль ні встановлено, виправте це. Зайдіть в Панель управління », далі в« Облікові записи користувача ». Виберіть пункт «Встановити пароль». Далі введіть його і у вікно призначеного завдання.
6
У майстрі планування завдань поставте галочку навпроти дії «Встановити додаткові параметри» та натисніть кнопку «Готово».
7
Далі в меню призначених завдань з обраної нами програмі клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Властивості». У рядку навпроти слова «Виконати» буде написана адреса програми, замініть його, натиснувши «Обзор» і вибравши в директорії С: WINDOWSsystem32 файл shutdown.exe. Застосуйте зміни і закрийте програму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NJLDsFhlvi0
Зверніть увагу
Вказуючи точний час, вводите його в 24-годинному форматі.
Корисна порада
Зберігайте зміни в робочих даних якомога частіше. Якщо користуєтеся автовимкнення комп'ютера.