Як шукати працівників.

Кадри вирішують все - ця відома приказка не втрачає актуальності в усі часи. Професіоналізм і відповідні особисті якості персоналу відіграють чималу роль в успішному розвитку бізнесу. Тому пошук і працевлаштування нових працівників є важливим і відповідальним процесом, що вимагає особливої уваги і деякої підготовки.
Інструкція
1
Додайте пропозиції про роботу на сайтах з вакансіями і у відповідних розділах друкованих видань. Вкажіть вичерпну інформацію про необхідні вимоги та умови роботи. Залиште контактну інформацію: телефон, факс, електронну пошту.
2
Зверніться по допомогу до знайомих. Цілком імовірно, що серед ваших друзів є люди, охочі перевести відносини в ділову площину.
3
Якщо ваша компанія займає персональне місце у всесвітній павутині, розташуйте запрошення на роботу на власному сайті. Для шукачів це найзручніший спосіб отримання інформації, адже вона, як правило, буває представлена в повному обсязі. Забезпечивши хорошу відвідуваність сайту, ви значно підвищите шанси знаходження відповідних працівників .
4
Організуйте співпрацю з державною Службою зайнятості вашого міста. Багато претендентів в періоди безробіття оформляють облік на біржі праці, підвищують кваліфікацію і освоюють нові професії.
5
Скористайтеся послугами агентства з підбору персоналу. Опишіть свої вимоги, і співробітники кадрової служби самі будуть вести пошук необхідних робочих одиниць. При виборі агентства уважно вивчіть відгуки і рейтинги, врахуйте ваші потреби. Може статися так, що витрати на дуже розкручених і дорогих зовнішніх кадровиків не виправдаються, якщо працівники, яких ви шукаєте недостатньо затребувані в інших організаціях. Якщо ж вам терміново потрібен фахівець вузького профілю, кращому способом пошуку буде звернення до професійного рекрутеру.
6
Збирайте і систематизує інформацію про претендентів. Складіть графік проведення співбесід. На зустрічах з можливими співробітниками живо цікавтеся їхнім досвідом роботи, навичками, професійними та особистісними якостями. Звірте отримувану інформацію з наданими документами - паспортом, дипломом про освіту, водійськими правами, медичною книжкою і т.п. Попросіть гостя заповнити анкету та візьміть час для роздумів. У разі прийняття позитивного рішення на користь того чи іншого претендента, запросіть його в офіс для оформлення необхідних документів.