Як підключити мережу vpn.

Підключення до мережі VPN виконується за не зовсім звичному для звичайного користувача сценарієм - є безліч аспектів, які не можна не взяти до уваги і про які легко забути при налаштуванні. Зараз цей вид з'єднання набуває все більшої популярності серед провайдерів, тому вміти його налаштовувати буде не зайвим для будь-якої категорії користувачів комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - параметри підключення вашого інтернет-провайдера.
Інструкція
1
Ознайомтеся з параметрами вашого з'єднання, дізнайтеся логін, пароль і точку доступу у провайдера інтернету.
2
Зайдіть в «Панель управління», відкрийте пункт меню «Мережеві підключення». Виберіть дію «Створити нове підключення» в лівому верхньому кутку. У вас на екрані з'явиться майстер налаштування з'єднання, натисніть кнопку «Далі».
3
Виберіть другий пункт - «Підключитися до мережі на робочому місці». Далі виберіть варіант «Підключитися до віртуальної частини мережі».
4
У новому вікні введіть назву для ярлика підключення - ім'я провайдера або будь-яке інше зручне для вас позначення.
5
Якщо є необхідність, введіть номер для підключення до мережі. Якщо використовується постійний виділений доступ до інтернету, то пропустіть цей пункт.
6
Введіть IP-адреса комп'ютера або точку доступу провайдера залежно від того, до чого ви підключаєтеся через VPN-з'єднання.
7
Виберіть пункт настройки доступу логіна і пароля для будь-якого користувача і додайте ярлик для підключення на робочий стіл.
8
Перебуваючи в папці мережевих підключень, натисніть на створеній вами позиції правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Властивості». Введіть логін і пароль у відповідні пункти настройки конфігурації з'єднання і збережіть їх.
9
Поставте галочку напроти пункту «Перезвонить при розриві зв'язку». У розділі «Безпека» обов'язково відзначте прапорцем параметр «Потрібно шифрування даних».
10
На вкладці « Мережа » відкрийте меню налаштувань пункту «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Переконайтеся в тому, що присвоєння IР і DNS відбувається в автоматичному режимі.
11
На вкладці «Додатково» перевірте, чи варто прапорець навпроти пункту використання основного шлюзу у віддаленій мережі. Застосуйте зміни, закрийте усі вікна за допомогою почергового натискання кнопки «Ок» у кожному з них.
Зверніть увагу
Будьте уважні при введенні логіна і пароля.
Корисна порада
Багато інтернет-провайдери поставляють своїм клієнтом спеціальне програмне забезпечення для автоматичної настройки з'єднання, дізнайтеся, чи можна завантажити його з офіційного сайту постачальника послуг.