Як редагувати hex.

Hex-редактор використовується для редагування даних, представлених в форматі шестнадцатерічних (HEXadecimal) кодів. Найчастіше за допомогою таких додатків вносяться зміни в файли, створені за допомогою будь-яких мов програмування, а потім відкомпілювалися. Наприклад, у виконувані файли (розширення exe, ex4 та ін.), В файли підключаються ресурсів (dll, res і ін.), Файли образів дисків (iso, mds та ін.).
Інструкція
1
Скористайтеся вбудованим редактором шестнадцатерічних кодів, який є в більшості додатків, призначених для розробки або редагування програмних продуктів на компільованих мовах. Наприклад, такий редактор повинен бути в складі інтегрованого середовища розробки, програми-відладчика або дизассемблера.
2
Підберіть в інтернеті самостійний додаток для редагування шестнадцатерічних кодів, якщо ви не плануєте займатися програмуванням постійно. В цьому випадку немає сенсу встановлювати потужні засоби розробки з вбудованим hex-редактором. В мережі можна знайти достатню кількість програм цього роду, як в платному варіанті, так і безкоштовних. Наприклад, це може бути додаток Cygnus Hex Editor. Це редактор з дуже простим інтерфейсом і до того ж не вимагає інсталяції - він готовий до роботи відразу після завантаження в ваш комп'ютер. Безкоштовну версію можна отримати на сайті розробника, пряме посилання на скачування - http://softcircuits.com/dl/apps/cygnusfe.zip.
3
Натисніть клавіші ctrl + o після завантаження і запуску hex-редактора - так ви викличте на екран діалог відкриття файлу. Відшукайте файл, код якої треба відредагувати, і натисніть кнопку «Відкрити». У лівій частині вікна програми буде розміщена таблиця, що представляє байти інформації, що зберігається у файлі, в шістнадцяткових кодах, а в правій частині будуть поміщені відповідні їм ASCII-коди символів. Редагувати ви можете обидва варіанти - і HEX і ASCII, а вносяться зміни будуть одночасно відбиватися в обох таблицях. Для збереження в вихідному файлі всіх внесених змін натисніть клавіші ctrl + s.