Як топити самовар.

Якщо у вас вдома з'явився справжній російський самовар , що не електричний, а саме дров'яної, то ви стали володарем просто унікального творіння - істинного символу російського чаювання. Однак даний інструмент вимагає вмілого звернення. Так як же топити самовар ?
Інструкція
1
Отже, якщо ви є щасливим володарем справжнього дров'яного самовар а, то по-перше, запам'ятайте, що розтоплювати його за допомогою продуктів для перегонки нафти категорично не можна. Для цих цілей скористайтеся сосновими шишками, вони додадуть чаю приємний аромат і вкус.Разжігать самовар не так-то просто, для цього потрібне вміння поводитися з приладом. Тому, якщо самовар до цього ви бачили тільки на картинках, краще довірте весь процес більш досвідченій людині, так як реставрація самовар а коштує чимало.
2
Розпал дров здійснюйте тільки знизу. Найчастіше роблять так: на дно кладуть щось, що може досить швидко розгорітися, але вогонь підносять зверху, в підсумку ви отримуєте купу витрачених сірників і холодну воду в самовар е.
3
Розпалюйте самовар наступним чином. Глечик повинен бути порожнім, візьміть одну тріску середнього розміру і підпаліть її. Просуньте її акуратно в інші дрова так, щоб її не загасив протяг, далі покладіть інші тріски. Пам'ятаєте, під час даної процедури основне полум'я не повинно згаснути, тому переконайтеся, що вогонь горить досить стабільно, і тільки після цього закривайте трубу відсіку. Однак не забувайте стежити за вогнем, періодично підкидайте дрова.
4
Також спробуйте скористатися деревним вугіллям, для цього вам може знадобиться чобіт. Такий метод використовували ще в старовину, чоботом необхідно ворушити причому досить швидко, тоді вода закипить в максимально короткі терміни.
5
Дуже добре, якщо на трубі самовар а розташовується ручка, яка дозволить зробити всю процедуру розпалювання максимально швидкою і зручною. Також запам'ятайте, що розпалювати порожній самовар категорично не можна, завжди попередньо наповнюйте самовар водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3MUGg35pAPQ
Пристрій для підігріву води, що сполучає в собі посудину для води, жаровню і трубу, що проходить крізь посудину, відомо з найдавніших часів. Однак тільки в Росії цей пристрій пристосували для приготування чаю. Наприкінці XVIII століття в Тулі виникає виробництво самовара, і незабаром він стає справжнім символом Росії.
Вам знадобиться
  • - самовар;
  • - деревне вугілля;
  • - лучини.
Інструкція
1
Використовуйте для топки самовара деревне вугілля: коефіцієнт корисної дії в цьому випадку складе близько 70%, при використанні деревини - близько 15%. Підготуйте кілька пучків лучини - тонких паличок з берези, ялини або сосни. Довжина лучінок - близько 40 сантиметрів, товщина - 2 міліметри. Зв'яжіть лучінкі в пучки товщиною близько двох сантиметрів.
2
Розпалюйте самовар на відкритому повітрі, або в приміщенні, звідки можна вивести назовні трубу самовара . Зазвичай ці Г-образні труби виводили в димохід домашнього вогнища (російської печі). Поставте його досить низько, наприклад, на пеньок, щоб зручніше було закладати паливо.
3
Відкрийте кришку самовара і залийте воду до верху. Важливо заповнити посудину для води повністю, інакше при нагріванні самовар може розпаяних в тих місцях, де він залишився без води. Закрийте грати під самоваром великими шматками вугілля, візьміть пучок лучини, підпаліть і опустіть в жаровую трубу, потім відразу ж засипте невелику частину вугілля і надіньте трубу.
4
Простежте, коли розгориться перша порція вугілля і піде дим, зніміть трубу і додайте решті вугілля. Не засипте все вугілля відразу і не намагайтеся наповнити всю жаровую трубу паливом: це утруднить проходження повітря і зменшить горіння.
5
Визначте, коли самовар закипів: перед закипанням він починає шуміти, в момент закипання - вщухає. При постукуванні о-пліч самовар з не закипілої водою видає дзвінкий звук, а з киплячою водою - глухий. При правильній розтопленні п'ятилітровий самовар закипає приблизно через десять хвилин.
6
Зніміть трубу з самовара , як тільки вода закипить, закрийте жаровую трубу кришкою, перенесіть самовар на стіл і поставте на піднос (мідний, бляшаний або латунний). Після використання видаліть залишки золи і дрібні вуглинки, відкривши маленький люк в нижній частині топки. Основну масу згорілого палива витрусити, перевернувши самовар догори дном. Якщо його топили деревом або шишками, почистіть жаровую трубу йоршиком, видаляючи смолу і сажу.