Як прибрати пухлина на губі. Опухла губа від удару.

Пухлина на губі може з'явитися з різних причин. Наприклад, в результаті алергії на якийсь продукт - ананас, виноград, цитрусові, шоколад. Також це може бути наслідком удару або пошкодження, наприклад, після прима у стоматолога. Часто освіти на губі бувають через герпесу. Для кожного випадку необхідні різні способи зняття набряку.
Інструкція
1
Якщо набряк губи викликала алергія, в цьому випадку необхідно, по-перше, виключити з раціону викликав алергію продукт, а також прийняти противоаллергенние препарати. Зараз в аптеці продаються різні антигістамінні засоби, наприклад, тавегіл, супростін, і так далі. Прийміть той, яким ви користуєтеся зазвичай або проконсультуйтеся з лікарем.
2
При ударі або іншому механічному пошкодженні на губі може утворитися гематома, або синяк. Він викликає набряклість, яка, звичайно, псує зовнішній вигляд. Переконайтеся в тому, що рана небезпечна і застосуєте будь-який з способів, яким можна прибрати синяк. Іноді добре допомагає холод. Прикладіть до набряку лід, загорнутий в чисту хустку або серветку, і потримайте протягом декількох хвилин.
3
Потім повторіть процедуру ще кілька разів, поки не помітите видимих поліпшень. Ні в якому разі не тримайте довгий час і не прикладайте лід, що не загорнутий в бинт або хустку - це може викликати переохолодження і навіть некроз тканин! Якщо льоду під рукою немає, можете використовувати намочену в холодній воді серветку.
4
За будь-яких набряках і синцях дуже добре допомагає бодяга. Ви можете купити її в аптеці у вигляді порошку (в цьому випадку його потрібно розвести водою) або ж гелю. Нанесіть бодягу на пошкоджене місце, пухлина поступово зійде на «ні».
5
Після механічних пошкоджень і ударів добре зніміть пухлину за допомогою свинцевої примочки. Зараз в аптеках продається спеціальна свинцева вода. Її краще тримати в холодильнику. Намочіть у ній ватний диск і прикладайте до ушкодженого місця.
6
Для зняття набряку після удару можна скористатися будь маззю після ударів, у якої немає розігріваючого ефекту. Намажте нею набрякле місце.
7
Якщо набряк на губі виник в результаті вірусу герпесу, то тут необхідно усунути причину. Дізнайтеся про це у свого доктора. А ось симптоми герпесу (ті самі виразки і пухлини на губі) можна зняти за допомогою мазей, які продаються в аптеках, наприклад, добре допомагає мазь ацикловір, герпівір або сінтаміціновая мазь. У всякому разі, перш ніж використовувати який-небудь засіб, проконсультуйтеся з лікарем.