Як залити нову прошивку.

Для повноцінної настройки бездротового мережевого обладнання необхідно змінити версію його мікропрограми. Це дозволяє забезпечити стабільну роботу роутерів і маршрутизаторів.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт виробника вашого Wi-Fi маршрутизатора. Знайдіть на ньому розділ "Драйвери" або "Програмне забезпечення». Виберіть потрібну вам модель і скачайте останню, але не тестову, версію прошивки. Будьте вкрай уважні, тому що деякі моделі можуть містити приписку A, B або C наприкінці назви. Встановивши прошивку від іншої моделі маршрутизатора, ви можете повністю зіпсувати пристрій.
2
Тепер підключіть комп'ютер або ноутбук, на якому розташований файл-прошивка, до LAN-порту Wi-Fi маршрутизатора. Для здійснення цього з'єднання необхідно використовувати мережевий кабель. Ні в якому разі не підключайтеся до маршрутизатора по каналу Wi-Fi, навіть якщо така можливість існує до початкового налаштування мережевого обладнання.
3
Тепер відкрийте меню, що містить відомості про встановлену версії програмного забезпечення. Зазвичай воно називається Framework Version або «Версія мікропрограми». Натисніть кнопку Browse і вкажіть недавно викачаний файл- прошивку . Зачекайте, поки завершиться оновлення програмного забезпечення для даного Wi-Fi маршрутизатора.
4
Якщо при спробі оновити ПЗ система видасть помилку, краще скористайтеся інший (попередній) версією прошивки. Якщо ви використовуєте маршрутизатор фірми D-Link, то уважно вивчіть вміст текстового файлу, розташованого в папці з файлом-прошивкою на ftp-сервері.
5
Зазвичай там міститься інформація, що описує послідовність установки нового ПЗ, наприклад: спочатку встановіть ghjibdre 1.17, а потім - 1.2. Не нехтуйте цими рекомендаціями. Після завершення оновлення прошивки обов'язково перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Тільки після цього повторіть процедуру входу в меню його налаштувань і виконайте підключення до сервера.