Як зробити колаж своїми руками. намалювати нічне небо.

  •  Техніка колажу присутній практично в кожній культурі світу. Народності вносили в це мистецтво свої традиції та правила, однак принцип залишався не порушеним. Колаж, це своєрідна аплікація. Обов'язковою умовою є тільки відміну кольору основи і накладних елементів.
  •  Ідей для колажу може бути маса. Наприклад, можна зробити колаж на вазі, декоративній пляшці, сумці, реалізувати його, як картину на стіну, прикраса меблів та інше. Матеріали і техніки скріплення колажу, також можуть бути найрізноманітнішими. Деталі можна приклеювати до основи, пришивати, припаювати або притискати склом. Ось кілька ідеё для колажу, який зможе прикрасити Ваш будинок.
  •  Перший варіант - картина на стіну. Щоб створити колаж картину слід використовувати щільну основу, підійде прямокутний шматок ДВП, ДСП, щільного пластику або картону. В обов'язковому порядку потрібно обзавестися надійним і зручним у використанні клеєм. Сьогодні існують спеціальні клейові пістолети, які працюють з Термоклейові основами. Для колажу картини можна використовувати тканину, тасьму, декоративні пір'ячко, бусинки, паперові стрічки і блёстку. Ефектно виглядають сухі квіти і листочки. Вибір матеріалів для колажу, це справа для Вашої фантазії. Подумайте, чого б Вам хотілося, і зберіть все разом.
  •  Коли матеріали зібрані, слід вибрати узор, і загальний малюнок картини. Обраний малюнок наноситься на основу. Потім цей малюнок починають покривати вирізаними з тканини, або паперу деталями. Приклеювати деталі потрібно починати знизу картини, поступово піднімаючись вгору. Готовому варіанту потрібен час, щоб гарненько просохнути, потім можна укласти його в рамку і повісити на стіну.
  •  Другий варіант - колаж на об'ємному предметі. Принцип обклеювання та матеріали можуть використовуватися будь-які. Вся сіль у формі, яку Ви будете прикрашати колажем. Підійдуть старі вази, пляшки незвичайної або самої звичайною форми, посуд або інші предмети, які підкрутитися під руку. Повірте зробити колаж на об'ємної основі, не складніше, ніж на плоскій, просто такої речі потрібно буде знайти особливе місце в будинку і про це також варто подбати заздалегідь.
  •  Ще в один варіант, це зробити колаж на гнучкій основі. Така аплікація зможе стати прикрасою для сумки або кофти - все залежить від вашої сміливості. Треба взяти дві пластикові пластини, вони повинні бути гнучкими і проколюватися голкою. На одній Ви зробите колаж з тканини, фотографій, сушених квітів і бусинок. Другий пластиною потрібно буде покрити цю роботу - вийти своєрідний акваріум. Куди і як Ви вирішите його прилаштувати - завдання для Вашої фантазії.
  •  Не бійтеся пробувати і експериментувати. Витратний матеріал лежить у Вас під ногами, це стара одяг, взуття, розірвалися прикраси та інше сміття, які більшість з нас ігнорують. Їх друге життя стане можливою з технікою колажу.