Як зробити підпал. Як зробити глушник для поджіка.

Похід, багаття, шашлик, романтика. Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка за все своє життя жодного разу не був біля багаття. Адже вогонь - це одна з найважливіших стихій, і не вміти поводитися з ним чревато величезними наслідками. Часом невмілий поджиг може привести до плачевного результату.
Інструкція
1
У різних ситуаціях вогонь може розлучатися зовсім різними способами. Але в більшості своїй принцип розпалювання схожий: кладеться щось легко займиста в саму серцевину планованого джерела вогню. Коли вогонь займається, підкидають більш товсті поліна. Це в принципі і є основна схема дії.
2
Однак є кілька різний варіацій. Часто в магазинах можна побачити рідина для розпалювання. По суті справи, той же самий бензин або гас. Використовується в основному в тих випадках, коли бажають приготувати шашлик чи інше блюдо холодного копчення на відкритому вогні. Ця рідина націлена на розпалювання заздалегідь придбаного деревного вугілля. Таким способом економиться час підготовки.
3
Для розпалювання великих печей зразок тих, що знаходяться в лазнях і саунах, якнайкраще підходить стандартний спосіб. Але є один мінус - якщо дерево швидко тліє і прогорає, то доводиться заново підкидати дрова. Це відповідно зменшує їх запас. Для економії дров можна використовувати кам'яне вугілля. Але варто враховувати, що вугілля повинен закладатися лише після того, як прогорить дерево і будуть яскраво тліти його залишки. Вугілля довше здатний підтримувати високу температуру, причому витрата його в рази менше.
4
Якщо справа стосується каміна, то тут необхідно мати довгі камінні сірники. Вони пристосовані для того, щоб раптово спалахнули горючий матеріал не завдав серйозних каліцтв разжігающему.Развесті вогонь маса способів. Головне - знати, як його загасити.