Як підключити гарнітуру до ПК.

Гарнітура - це навушники і мікрофон, об'єднані в один пристрій. Стосовно домашнього комп'ютера гарнітури використовують в іграх, для IP-телефонії, роботи з мультимедійними додатками. В офісі найчастіше її використовують співробітники центрів підтримки, диспетчери і т.д. Спосіб з'єднання такого пристрою з комп'ютером може бути різним в залежності від того, які канали використовуються для передачі сигналу - провідні (аналогові) або дистанційні (радіочастотні, інфрачервоні, Bluetooth).
Інструкція
1
Визначте тип з'єднання, який використаний у вашій моделі гарнітури. Можливі варіанти - провідне й бездротове з'єднання. Дротове з'єднання не помітити буде важко, але треба ще звернути увагу на тип коннектора на сполучному шнурі - це може бути один роз'єм для підключення до USB-порту, або два штирька для підключення до аудіо і телефонному входам. Якщо ж проводів, що відходять від гарнітури, немає, то пошукайте в комплекті адаптер - пластмасову коробочку, яка підключається до комп'ютера і є приймальним і передавальним пристроєм для зв'язку з гарнітурою.
2
Підключіть адаптер до комп'ютера, якщо ваш гарнітура відноситься до бездротового типу. Як правило, адаптер використовує USB-порт комп'ютера - вставте з'єднувальний кабель в один з USB-роз'ємів на корпусі. Операційна система повинна впізнати приєднаний пристрій та його іконка з'явиться в треї. Якщо цього не відбудеться, то ви побачите на екрані відповідне повідомлення. В цьому випадку скористайтеся оптичним диском з комплекту гарнітури для ручної установки драйвера адаптера. За відсутності такого диска завантажте потрібний драйвер з сайту виробника гарнітури.
3
Встановіть акумулятори в корпус бездротової гарнітури. Якщо її конструкцією передбачений ще й вимикач - ввімкніть. Цього, як правило, достатньо для того, щоб почати користуватися пристроєм. Однак але не виключено, що від вас буде потрібно перевести гарнітуру в режим виявлення, якщо це Bluetooth-гарнітура.
4
Якщо ж для обміну даними з комп'ютером використовується аналогове з'єднання, то вставте коннектор у відповідний роз'єм. Якщо це USB-з'єднання, то ОС ідентифікує пристрій самостійно, або вам, як це описано на другому кроці, доведеться вручну встановити потрібний драйвер. Якщо використовується з'єднувальний шнур з двома штирковими коннекторами, то зверніть увагу на їх кольорове маркування. Один з них впресовано в пластмасовій корпус з елементами зеленого кольору, а другий - рожевого. Вставляйте їх в роз'єми на корпусі комп'ютера, помічені тими ж квітами.