Як підняти мотивацію.

Якщо ви хочете бути успішним в житті, то вам вкрай важлива самомотивація. Вона дозволяє впоратися з нудьгою і небажанням працювати, змушує вас активізуватися і почати щось робити. Мотивація дає вам енергію і сили, які необхідні для подолання будь-яких труднощів і досягнення поставлених цілей. Однак проблема в тому, що далеко не у кожної людини виходить себе мотивувати.
Інструкція
1
Найважливіший і сильний джерело мотивації - це наявність мети, до якої ви небайдужі. Така причина надихає вас і змушує докласти максимум зусиль навіть у тому випадку, якщо ви зіткнулися з непереборними труднощами. Вона дозволить вам виконати на перший погляд практично неможливі речі. Тоді як інші цілі надихають вас на протязі деякого часу, важлива для вас причина надихатиме вас нескінченно. Це джерело мотивації, який ніколи не вичерпається. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас закінчилася мотивація, згадайте про цю причину і у вас знову з'являться сили діяти.
2
Ваша мета - це потужне джерело мотивації, але в теж час вона абстрактна. Її необхідно конкретизувати у вигляді мрії. Мрія повинна бути реалістичною, щоб сильней надихати вас, але в теж час вимагати напруги ваших сил і можливостей.
3
Щоб мати серйозну мотивацію , у вас повинна бути жага, а не просте бажання. Ви повинні дійсно сильно хотіти виконання вашої мрії.
4
Порівняння себе з іншими - це один з найефективніших способів демотивувати себе. Навіть в тому випадку, якщо ви почали займатися справою з ентузіазмом, ви все одно втратите всю свою енергію, якщо будете обертатися на інших людей. Не дозволяйте собі робити цього. У вас власний шлях, тому вам не повинно бути важливим те, як поступають інші. Єдиний ваш реальний конкурент - це ви самі.
5
Можливо, ви зіткнетеся з перешкодами, які можуть змусити вас припинити рух до мети. Вам може здатися, що у вас не вистачить сил, що продовжувати домагатися мети занадто важко. Але саме на цьому етапі ви зрозумієте різницю між переможцем і переможеним. Не дивлячись на те, що і ті й інші стикаються з однією проблемою, є одна річ, яка відрізняє переможців - це хоробрість зробити наступний крок. В складних ситуаціях думайте лише про те, щоб продовжити шлях. Не замислюйтесь про те, скільки перешкод вас ще чекають в майбутньому.
6
Відпустіть своє минуле, адже саме воно тягне вас назад. Неважливо, скільки помилок ви робили до цього, сьогодні новий день і вас чекає яскраве майбутнє.