Як привітати тещу з днем ??народження.

День народження тещі - це прекрасний привід всій родині зібратися разом за святковим столом, подарувати своїм рідним теплоту і увагу. І неважливо, підготуєте ви привітання у віршах або просто скажете кілька слів - головне, щоб побажання йшли від душі.
Вам знадобиться
  • - підготовлене вітання;
  • - букет квітів;
  • - подарунок;
  • - листівка.
Інструкція
1
Ви напевно не раз використовували в розмові словосполучення «моя теща». Задумайтесь, хто для вас ця жінка. Формальний родич з боку дружини? Або турботлива, розуміюча «друга мама»? Як би не склалися стосунки у вашій родині, пам'ятайте про те, що ця жінка подарувала вам улюблену дружину. Саме це почуття вдячності і має бути в основі вашого привітання.
2
Якщо вирішено привітати тещу з днем народження у сімейному колі, то у вас є можливість дізнатися всі нюанси заздалегідь і взяти участь у підготовці свята. По-перше, дізнайтеся, що збираються дарувати їй інші родичі, щоб не купити однакові подарунки.
3
Потім з'ясуйте точний час і місце святкування. Запізнення на торжество - це величезна неповага до іменинниці. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні можливістю орендувати зал в ресторані, обов'язково зробіть це, попередньо порадившись з нею. Позбавте тещу від необхідності в свій день народження метушитися, готувати, накривати столи і мити посуд.
4
Подарунок тещі виберіть заздалегідь, красиво упакуйте його і підпишіть листівку. У більшості випадків правильніше доручити покупку подарунка дружині, адже вона знає свою маму краще за вас. Однак якщо ви випадково почули, що теща мріє про новий телевізорі або телефоні, то ви можете самі купити даний подарунок.
5
Але бажаний і потрібний подарунок - це тільки половина успіху. Адже важливий не подарунок, а увага. Обов'язково привітайте тещу особисто. Неодмінно зробіть їй комплімент, що говорить про те, що вона завжди виглядає прекрасно, а сьогодні прекрасна подвійно. Чи не загострювати уваги на те, що сьогодні вона стала старше ще на один рік.
6
Житейське спостереження «Хочеш дізнатися, якою буде твоя дружина в майбутньому, подивися на її матір» оформите як комплімент обом жінкам. Це можна зробити наступним чином: «Бачачи, як прекрасна, розумна і турботлива моя теща, з якою душевною теплотою вона ставиться до своєї сім'ї і оточуючим людям, я шалено радий усвідомлювати, що моя дружина схожа на вас. І через багато років буде такою ж прекрасною, мудрою і турботливою, як ви зараз ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HjufVjkAWnw
Практично кожен чоловік хоча б раз у житті опиняється в ситуації, коли необхідно привітати тещу . Незважаючи на безліч анекдотів на тему взаємин між тещею та зятем, сім'ї, в яких все складається інакше, зовсім не рідкість. Але незалежно від того, яка у вас теща, уникнути поздоровлення все-таки не вийде. Тому поставтеся до привітання зі святом як до прекрасної можливості сказати своїй тещі кілька теплих слів. Тим більше, слідуючи народній мудрості: «про тещу або добре, або нічого», правильно підібраними словами можна розтопити серце навіть самої неприступною тещі.
Інструкція
1
Спочатку у своєму привітанні зятю слід подякувати тещу за народження і виховання дочки, яка стала для нього самого справжнім подарунком. Але не варто забувати про те, що теща і сама жінка, а значить, як будь-яка представниця прекрасної статі, любить компліменти. Якщо ваша теща продовжує трудитися, не забудьте побажати їй творчих успіхів, якщо ні, то у неї, напевно, є улюблене заняття, в якому вона теж хотіла б добитися успіху. Ніколи не будуть зайвими побажання довгого життя без бід і хвороб. Найдорожчим подарунком для тещі буде ваше визнання в тому, що її допомогу для вас неоціненна.
2
Щоб зробити тещі не тільки приємний, а й корисний подарунок, чоловік завжди може скористатися порадою дружини, оскільки хто, як не вона, знає смаки і бажання своєї мами.
3
Найголовніше - не забудьте доповнити своє привітання букетом квітів, посмішкою і увагою до матері дорогого для вас людини. І тоді теща відчує себе щасливою від того, що у неї такий люблячий зять.
Зверніть увагу
Хорошим універсальним варіантом подарунка може стати сертифікат на придбання товару на певну суму або відвідування салону краси з можливістю вибрати послуги самостійно. У цьому випадку ваша «друга мама» зможе дійсно отримати те, що їй хочеться.
Корисна порада
При виборі подарунка слід враховувати в першу чергу вік жінки і її інтереси. Для любительки активного способу життя можна підібрати квитки на цікаву виставку, в театр або навіть поїздку. А для любительок облаштовувати сімейне вогнище подарунки повинні бути зовсім іншими. Це можуть бути домашні рослини, елементи декору або пристосування, що полегшують домашню працю. Предмети обстановки, побутова техніка, теплий плед - все це може стати прекрасним подарунком для тещі, якщо буде вибрано з турботою і теплотою.