Як підкорити вершину.

Альпінізм - не просто спорт, це серйозна підмога в дослідженнях і науці. Поєднання романтики і точного розрахунку, розмах душі і скрупульозність, технічна досконалість і сила духу - все це альпінізм. Ось тому, не дивлячись на труднощі, цей вид спорту привертає до себе все більше і більше уваги.
Вам знадобиться
  • навички салолазанія, снряжніе
Інструкція
1
Ряди альпіністів щороку поповнюються новачками, які бажають долучитися до цього прекрасного виду спорту, особисто побачити незрівнянну красу гірських вершин, своїми ногами пройти по вузьких гірських стежках і вічним снегам.Еслі ви теж мрієте підкорити гірські вершини, то в першу чергу перевірте свій стан здоров'я. Якщо у вас є які-небудь порушення, то порадьтеся з лікарем, чи не протипоказаний вам даний вид спорту.
2
Запишіться в спеціальну секцію або клуб, де готують альпіністів. Ретельно вивчіть теорію альпінізму, скелелазіння і обов'язково ази медицини.
3
Займіться серйозною фізичною підготовкою і освоєнням альпіністської техніки. Займайтеся регулярно, навчитеся об'єктивно оцінювати різні сторони своєї рухової підготовленості та особисті досягнення. Якщо у вашому населеному пункті немає таких секцій, то відвідайте альпіністський табір, де вам нададуть інструктора і видадуть в прокат спорядження. Цей варіант більш ефективний, так як ви відразу будете поєднувати теорію з практикою. Перед поїздкою в такий табір придбайте спеціальний одяг і взуття.
4
Перші свої походи обов'язково зробите під керівництвом інструктора, вмілого, знаючого і відповідального альпініста. Почніть підкорення ваших гірських вершин з маршрутів 1 категорії. Всього категорій - шість. Найскладніші маршрути - це 5 і 6 категорія, вони вимагають високої майстерності. Освоюйте складності шляху поступово, а з часом вам підкоряться вже найвищі вершини.
Зверніть увагу
Альпінізм це більше, ніж спорт. Альпінізм - це життя, особливий її стиль. Це такий вид діяльності, який розкриває в людині найпотаємніші риси його характеру. Альпінізм удосконалює духовні та душевні якості, загострює розум і уважність, виробляє «справжньої людини».
Столиця - це не тільки яскраві нічні вогні, театри, виставки, величезні торгові центри, це ще й місто великих можливостей. Щодня тисячі людей стікаються в Москву в пошуку кращої долі. Як зуміти не просто вижити і подолати всі перешкоди, але й досягти заповітних висот?
Інструкція
1
Будьте готові до того, що по приїзду в місто все може піти не так, як ви розраховували. Зрештою, в Москві вас навряд чи чекають з розпростертими обіймами. Пошуки роботи і пристойного житла можуть затягнутися. Тому приїжджайте з достатнім фінансовим запасом, якого вистачить на перші місяці адаптації та облаштування. Інакше при першій же проблемі вам буде важко уникнути розчарувань. Майте запасний план на випадок, якщо не вийде відразу ж реалізувати задумане. Влаштуватися на роботу з досить зручним графіком (нічних, позмінним і т.д.), щоб можна було продовжити у вільний час пошуки кращого місця - не представляє особливої проблеми.
2
Підкорення столиці можна почати з отримання хорошої освіти у ВНЗ або на будь-яких курсах або, якщо освіту у вас вже є, почати поступово, цеглина за цеглиною, будувати кар'єру в столичних організаціях.
3
Не бійтеся проявити себе, показати всі свої найкращі сторони потенційному роботодавцю. Але при цьому реально оцінюйте свій рівень. Ймовірно, ви були відмінним майстром своєї справи на своїй батьківщині, але для столичного життя ваш професійний рівень може виявитися недостатнім і навіть досить посереднім. Але не варто через це засмучуватися.
4
Постійно вчитеся, підвищуючи тим самим свою цінність як фахівця. Ким би ви не були - продавцем, перукарем або керуючим солідній компанії, ви завжди можете пройти відповідний тренінг або курси підвищення кваліфікації. Вкладення в освіту завжди виправдані. До того ж, можливо, саме вам роботодавець віддасть перевагу, завдяки наявності у вас додаткових сертифікатів в рядку резюме.
5
Не поспішайте стрімко піднятися по кар'єрних сходах. Влаштувавшись на першу пристойну роботу, постарайтеся оволодіти всіма нюансами вашої посади. Освойте на роботі, звикнете до темпу столичного життя. Цілком імовірно, що ви захочете змінити сферу діяльності і знайдете себе в чомусь іншому, благо в столиці для цього є всі можливості.
Зверніть увагу
Без реєстрації ви можете перебувати в Москві тільки 3 місяці. Зберігайте дорожні квитки, за якими ви приїхали в столицю. Пізніше можна буде оформити і реєстрацію.
Корисна порада
Шукати роботу можна за допомогою кадрового агентства, заповнивши там резюме і приклавши фотографію або самостійно - зверніться до місцевих газет або сайтам в інтернеті.