Як пов'язати панчохи гачком.

Пов'язані гачком панчохи можуть стати незамінною деталлю гардероба. В'язані панчохи обходяться недорого, вони міцні та зручні. Крім того, це виріб унікально, адже воно виконано вручну. Досвідчена в'язальниця може вибрати будь-який візерунок для панчіх, однак тим, хто ще не володіє достатніми навичками в'язання, варто спробувати пов'язати для початку найлегшу модель.
Вам знадобиться
  • Пряжа;
  • Гачок;
  • Основні навички в'язання.
Інструкція
1
Виберіть пряжу і гачок необхідної товщини. Наберіть чотири повітряних петлі, а потім з'єднайте їх у кільце. Далі наберіть ще дві повітряних петлі і пров'яжіть в кільце 11 стовпчиків без накиду. Замкніть кільце, з'єднавши останній стовпчик без накиду з повітряними петлями, Провязав на початку ряду. Знову наберіть дві повітряних петлі. Потім пров'язуйте по два стовпчики без накиду в кожен стовпчик попереднього ряду. Провязав ряд, знову замкніть кільце.
2
Наберіть ще дві повітряних петлі, а потім пров'язуйте в стовпчики попереднього ряду поперемінно то один, то два стовпчики без накиду. Закрийте ряд, замкнувши кільце. Далі розширюйте коло до необхідних розмірів, чергуючи одинарні та подвійні стовпчики без накиду. Уважно стежте за тим, щоб коло розширювався рівномірно, а краю вироби не загиналися. Не забувайте закривати ряди, з'єднуючи останній стовпчик ряду з повітряними петлями.
3
Після того, як коло досягне потрібних розмірів, почніть провязивать по одному стовпчику без накиду в кожен стовпчик попереднього ряду. На цьому етапі в'яжеться частина панчохи від кінчиків пальців до голеностопа. Додавати петлі більше не потрібно. Чи не закривайте ряди, в'яжіть виріб по спіралі. Продовжуйте в'язати панчоху доти, поки виріб не досягне достатньої довжини.
4
Розділіть останній Провязав ряд на три частини. Далі дві третини ряду пров'язуйте доти, поки довжина виробу не досягне п'яти. Потім знову розділіть останній Провязав ряд на три частини. Середню частину в'яжіть до тих пір, поки вона не стане дорівнює бічній частині панчохи. Потім зшийте всі три частини ниткою або зв'яжіть їх разом за допомогою гачка. Щоб зменшити п'яту, продовжуйте в'язати середню частину, поступово зменшуючи кількість стовпчиків. У першому ряду в'яжіть по одному стовпчику в кожен четвертий стовпчик попереднього ряду, у другому ряду - по одному стовпчику в кожен стовпчик першого ряду, без скорочень. Так в'яжіть поперемінно доти, поки п'ятка вироби не досягне потрібних розмірів.
5
Верх вироби можна провязивать по колу звичайної або ажурною в'язкою на ваш розсуд. Закінчивши в'язати панчоху, закріпіть і обріжте нитку.