Як навчитися стримувати сльози.

Сльози - це виплеск наших сильних емоцій. Багато людей не люблять, коли їх бачать плачучими, так як не хочуть здатися слабкими. І вже, мабуть, будь-якому буде неприємно розплакатися перед суперником або кривдником. Для таких ситуацій використовуйте запропоновані методи, що дозволяють навчитися стримувати сльози.
Інструкція
1
Абстрагуйтеся від сітуацііКак тільки ви відчуваєте, що емоції захопили вас і сльози готові хлинути з очей, уявіть, що вся ця неприємна ситуація сталася не з вами. Закрийте очі. Ви сидите в кінозалі і дивіться кіно. Зосередьтеся на картинці. На екрані відбувається та ж ситуація, що сталася тільки що з вами, але тепер ви не учасник цієї ситуації, ви - глядач, що спостерігає все з боку. Поступово кольорова картинка тьмяніє і набуває чорно-білий колір, а потім починає зменшуватися в розмірі. Ось вона стиснулася до половини екрану, тепер до чверті, і, нарешті, зовсім перетворилася на маленьку точку.Данний спосіб заснований на знанні того, що плачем ми з причини емоційної залученості в ситуацію. Однак як тільки ви перестаєте сприймати ситуацію близько до серця і займаєте позицію стороннього спостерігача, сльози самі собою відступають. Метод багато разів перевірений і практично безвідмовний.
2
Пожалійте людини, яка вас обіделКогда нас ображають, ми плачемо від жалю до себе. Суть цього методу полягає в тому, щоб вимкнути цю емоцію. Подумайте про те, чому людина вас образив. Можливо, у нього справи йдуть набагато гірше, ніж у вас, і він просто вам заздрить. Можливо, його тільки що відчитав начальник, і він відчув страх і приниження, яке не втримався і зірвав на вас. Навіть якщо у вас немає реальних виправдань обидевшему вас людині, постарайтеся їх придумати. Головне зараз - утримати сльози, про все інше ви подумаєте потім.
3
Якщо причина сліз не в тому, що вас образили, а просто в нервах, постарайтеся успокоітьсяСамий дієвий спосіб - повільно порахувати до 10, дихати при цьому слід повільно, роблячи вдих на повні груди, і так само повільно видихати. Коли ви трохи впораєтеся зі своїм нервовим напруженням, випийте яке-небудь безпечне заспокійливе: настоянку пустирника або валеріани.
4
Чого не варто робити ні в якому случаеЕслі людина вас прилюдно висміяв або образив якийсь коленням фразою, нехай навіть наодинці, а ви не знайшлися, що відповісти, можна гарантувати, що протягом найближчих годин все, що ви будете робити - винаходити гідні відповіді на репліки кривдника і ... плакати. Справа в тому, що поки ви знову і знову повертаєтеся до події, ви емоційно зациклені на цій ситуації і відчуваєте закономірну злість на кривдника і жалість до себе. Нелегко впоратися з собою, але все ж краще відкласти обдумування того, що сталося хоча б на наступний день, коли найсильніші емоції вже пройдуть. А гідну відповідь придумати ніколи не пізно!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mWZ9aQRjAJg
Зверніть увагу
Сльози - це, насамперед, фізіологічна реакція, захисна реакція на стрес. Психології тут дуже мало, так що навчитися контролювати сльозовиділення практично неможливо. Але можна намагатися максимально знизити рівень стресу в момент підступає плачу, тоді є ймовірність зупинити сльози.
Корисна порада
Сльози бувають різні за своїм походженням, за природою, можна навчиться стримувати себе на людях, якщо не любиш, щоб навколо тебе не утворилося сюсюкання, а потім виплакатися на самоті.