Як в'язати спицями капюшон. в'язати капюшон спицями.

Для красивого та оригінального оформлення вирізу горловини вироби, ідеальним варіантом стане створення капюшона. В'язати спицями капюшон можна з використанням укорочених і декоративних рядів. При цьому капюшон в'яжеться на основі зібраного вироби.
Інструкція
1
Наберіть петлі по краю горловини. Обв'язуйте горловину з лицьового і з виворітного боку, для того, щоб сховати «огріхи».
2
Пров'яжіть два ряди повністю, потім починайте в'язати, застосовуючи укорочені ряди.
3
Пров'яжіть одну половинку горловини частини переду.
4
За горловині частини спини, перейдіть до другого відрізку переду, знову пров'яжіть укорочені ряди.
5
Далі в'яжіть полотно рівно. Для додання виробу оригінальності, в'язати спицями капюшон можна з використанням декоративних рядів, що складаються з декількох петель хусткової в'язки, при цьому відстань між декоративними смужками одно 2/3 числа петель, набраних по горловині частини спини.
6
Для потиличної частини зробіть прибавку петель, однак, якщо ширини капюшона достатньо, прибавку можна не робити.
7
Продовжуйте в'язання вироби до необхідної довжини.
8
По краях бічних частин капюшона петлі закрийте, а середні залиште відкритими.
9
В'яжіть середину, приєднуючись до бічних частинах. Для приєднання використовуйте спосіб «пришивною планки». В даному способі капюшон і планка в'яжуться окремо. Планку в'яжіть хусткової в'язкою. При цьому планка кріпиться до каптура в процесі її в'язання крайней петлею в завершенні кожного ряду лицьового боку.
10
Довяжіте до кінця лицьового ряду, останню петлю зі спиці потрібно зняти. Після під кромочную петлю основного полотна введіть гачок, підхопите зняту петельку з планки і протягніть її під кромочної петлею основного полотна. Надіньте петлю на спицю. У підсумку виходить з'єднання вироби і планки.
11
Розгорніть полотно і пров'яжіть виворітний ряд, потім пров'яжіть першу і останню кромочні петлі.
12
Обвяжіте краю гумкою, щоб завершити капюшон.