Як почистити магнітолу. Як зарядити конденсатора.

В процесі експлуатації автомобільна магнітола починає забруднюватися, в неї потрапляє пил. Внаслідок цього може почати відбуватися «заковтування» диска з наступним його «випльовування». При таких симптомах необхідна прочищення магнітоли.
Інструкція
1
Купіть спеціальний очищуючий диск, на який нанесена тканину і рідина. Вставте диск і запустіть його, чітко слідуючи інструкціям. Якщо це не допомогло, то обережно вийміть магнітолу зі свого штатного місця, відключіть електричний роз'єм і покладіть пристрій на рівну поверхню з хорошим освітленням, щоб уважно розглянути внутрішній простір даного обладнання.
2
Зніміть верхню і нижню кришки, якщо ж одна з них суцільна, то зробіть зняття лише тієї, яка дозволяє зробити це. Уважно огляньте магнітолу і вийміть з неї всю грязь і потрапили всередину дрібні деталі і предмети. Після цього забезпечте доступ до лазерної голівці шляхом зняття непотрібних деталей.
3
Огляньте головку магнітоли, якщо на ній присутні сліди забруднень, то негайно видаліть їх за допомогою ганчірочки або серветки, які попередньо змочіть в спиртовому розчині. Якщо у вас встановлена касетна магнітола, то, розібравши її, кілька разів натисніть на кнопки запуску і перемотування касети, щоб видалити скупчилися там забруднення.
4
Огляньте лінзу. Почистіть її за допомогою сухої тканини або вати. Не використовуйте спирт та інші рідини, які можуть привести до потемніння або руйнуванню лінзи, якщо вона виконана з пластика. В крайньому випадку, застосуйте мильний розчин. Це особливо актуально при забрудненнях, викликаних курінням всередині автомобіля, адже наліт від диму можна прибрати лише за допомогою рідкого складу.
5
Зберіть магнітолу у зворотній послідовності, підключіть електричні роз'єми і перевірте її працездатність. При необхідності повторіть процедуру. У разі серйозних несправностей зробіть її зняття і віднесіть в спеціалізований центр по ремонту такого виду обладнання.
Зверніть увагу
Щоб не відчувати проблем в таких випадках, пропонуємо розібратися з тим, як почистити автомагнітолу від пилу та інших мікрочастинок бруду. Кладемо магнітолу на чисту і добре освітлювану поверхню і починаємо часткову розбирання - верхня і нижня кришки (буває, що можна зняти лише одну, це нормально) і чистимо простір під ними.
Корисна порада
Як самому підключити магнітолу? При неправильному підключенні, ви ризикуєте в кращому випадку одержати звук не тієї якості і не тієї потужності що очікується, а в гіршому, зіпсувати саму систему і автомобіль. Якщо це попередження на Вас ніяк не подіяло і Ви маєте величезне бажання і сповнені рішучості самому встановити аудіо систему в свій автомобіль, давайте спробуємо ознайомитися як правильно це зробити.