Як складати весільні букети. букет на портбукетниці.

Існує безліч можливостей для створення весільного букета з численних видів і комбінацій кольорів. Справжні рекомендації допоможуть вам створити свій власний, єдиний у своєму роді, весільний букет.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно прийняти кілька рішень. По-перше, які квіти ви хочете використовувати в букеті? І, по-друге, ви повинні вирішити, як виглядатиме букет. Круглі букети , декоровані стрічкою, і квіти в портбукетнице - два найпростіших варіанта.
2
Придбайте портбукетницу. Вона, як правило, виготовляється з білого пластику, має конусоподібну форму, а також забезпечена ручкою. Портбукетниця має вбудовану в конус флористичну губку, що представляє собою пористий пеноматериал.
3
Помістіть портбукетницу воронкою вниз на велике блюдо з водою. Тримайте ручку і поступово опускайте портбукетницу на дно. Це необхідно, щоб просочити губку водою. Приберіть портбукетницу з води і протріть поверхню насухо.
4
Почніть розміщувати квіти і зелень з нижньої частини портбукетниці, поступово просуваючись вгору.
5
Беріть по черзі кожна квітка і подумки визначайте йому розташування в букеті, перш ніж обрізати стебло. Вирішіть, якої висоти мають бути квіти в букеті, а потім обріжте стебло під дуже гострим кутом на 3-5 см більше бажаної висоти.
6
Вставте квіти в губку на 3-5 см. Якщо ви хочете переставити вставлений квітка, витягнете його, обріжте стебло ще раз і переставте в інше місце.
7
Ви можете зробити каскадний букет, додавши в нижню частину портбукетниці зелень (таку як плющ або папороть) різної довжини. Потім підстрижіть її до симетричного виду.
8
Зробіть манжетку в тому місці, де ручка портбукетниці з'єднується з конусоподібної частиною. Використовуйте шовкову або атласну стрічку шириною 5 см. Додайте декілька перлин для прикраси.
9
Для складання весільного букета без портбукетниці, ви можете вибрати різні квіти, але чим менше їх буде, тим легше буде зібрати букет. Виберіть максимум три види квітів і скріпіть їх за допомогою дроту і стрічки.
Корисна порада
Весільний букет робіть напередодні або в день самого весілля вранці, щоб квіти якомога довше збереглися свіжими.