Як зшити сумку на підкладці. Як зшити сумку з хутряної шапки.

Наступаюча зима змушує нас згадувати всі затишне, тепле, хутрова, що у нас є. Розбираючи гардероб можна виявити купу речей, які не використовуються вже давно, але ніяк не знайдуть собі нове застосування. Хутряні сумки на підкладці актуальні вже не перший сезон, може саме в ній і знайде своє друге життя пухнаста шапка?
Вам знадобиться
  • - Хутро;
  • - підкладкова тканину;
  • - застібка велкро;
  • - швейна машинка;
  • - дріт товщиною 2мм ;
  • - круглогубці.
Інструкція
1
Форма і розмір вашої майбутньої сумки будуть залежати від речі, з якої ви збираєтеся цю сумку зшити. Попередньо цю річ або вибрані деталі від неї краще віднести в хімчистку, так як при довгому або неправильному зберіганні натуральне хутро набуває затхлий запах, який небажано переносити на новий виріб. У будь-якому випадку професійна чистка не буде лішней.Еслі ви не знайшли в старих речах нічого підходящого для нової сумки, то купіть відріз штучного хутра - зараз навчилися виготовляти його у великому асортименті і дуже схожим на натуральний.
2
Оберіть тип застібки і ручок, які ви хотіли б бачити на вашій сумці. Простіше зробити застібку «велкро» - пришити її до підкладці , але багатьох більше приваблює класична «блискавка». Щоб вшити «блискавку», потрібно краю входу в сумку вдіяти не хутряними, а шкіряними або із замінника - хутро обов'язково буде потрапляти між зубчиками і, врешті-решт, зламає застежку.Ручкі спробуйте зшити шкіряні і прикріпити їх до сумки за допомогою металевих кілець. Можна придумати щось оригінальне, наприклад ручки з металевого дроту діаметром 2-3 мм, обтягнутою декоративним шнурком.
3
Розкроїте деталі сумки - два однакових шматка потрібної вам форми. Повторіть ці деталі з підкладкової тканини. До речі, на підкладці краще не економити - не доведеться потім латати дірки від ключів та інших дрібниць. Ошатно виглядає сумка з однотонного хутра з кольоровою подкладкой.Не забудьте вирізати пару кишень з тієї ж тканини. Кишеня на блискавці і простий кишеню зшийте відразу і прітачать до підкладці . Застібку «велкро» розділіть і пришити до різних сторін сумки. Деталі підкладки складіть лицьовими сторонами і пришити один до одного по бічних швах.
4
Для ручок візьміть два відрізки дроту приблизно по 40 см, загніть всі кінці дроту петельками за допомогою круглогубцев. Самі ручки однаково закруглите. Відріжте два шматки красивого крученого шнура підходящої для ручок довжини. Прикріпіть кінець шнура до петельки дроту і, поступово розплітаючи витки і знову сплітаючи їх навколо дроту, обтягніть дві ручки сумкі.Ворс хутра акуратно «зачешіте» в наявності від країв, приметайте половинки сумки один до одного. Деталі сумки зшийте і виверніть. Ручки пришийте за петельки зараз, поки ви ще не пришили підкладку до сумки.
5
Як і раніше розправляючи ворс наявності, прітачать до сумки підкладку і виверніть виріб. Шов, що з'єднує ці дві деталі можна залишити в такому вигляді, обережно пропрасувавши його з боку підкладки сумки, а можна обробити косою Бейко в колір підкладкової тканини або шкіряною полоской.Аккуратно зашейте дно підкладки і вкладіть її в сумку.