Як зняти прикурювач ВАЗ 2110. Як замінити прикурювач на ваз 2110.

Прикуриватель в автомобілі для багатьох автолюбителів є незамінним предметом. З його допомогою можна підключити автомобільний холодильник, зарядний пристрій та інші прилади. Вихід з ладу даного пристрою вимагає його розбору та ремонту.
Інструкція
1
Перед проведенням робіт від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї і приготуйте викрутку. Після цього зніміть облицювання тунелю підлоги салону. Для цього відкрутіть болти кріплення і від'єднайте лівий край облицювання. Аналогічну процедуру виконайте і з правою стороною. Цим ви забезпечите собі доступ до прикурювача з внутрішньої сторони.
2
Акуратно витягніть патрон прикурювача, після чого через отвір в облицюванні тунелю салону протолкніте роз'єми з проводами самого прикурювача і його лампи підсвічування. Обережно стисніть екран лампи і зніміть його. При цьому уважно стежте за тим, щоб його фіксатори вийшли з прорізів в световоде, в іншому випадку зняти дану деталь не вийде.
3
Візьміть в руки викрутку і з її допомогою натисніть на засувку гнізда прикурювача. Виведіть її із зачеплення зі світловодом. Після цього витолкніте гніздо з облицювання назовні і вийміть гніздо. Для цього просмикніть колодку з проводами через отвір.
4
Пам'ятайте, що спіраль прикурювача в нормальному робочому стані повинна нагріватися приблизно за 20 секунд. Потім патрон повинен повертатися в початкове положення з характерним клацанням. Якщо цього не відбувається, або патрон приймає вихідне місце розташування набагато раніше чи пізніше даного значення часу, то необхідно відрегулювати прикурювач. Для цього обережно підігніть або разогните контакти, що знаходяться на корпусі.
5
Останнім з облицювання витягніть световод. Для цього стисніть його засувки і потягніть назовні. Подальша збірка проводиться в зворотному порядку, під час якої уважно стежте за тим, щоб виступ світловода зайшов в проріз, яка знаходиться на облицюванні. Після виконання робіт обов'язково перевірте працездатність прикурювача.
Прикуриватель , вмонтований в передній панелі салону класичних моделей «Жигулів», знімається досить легко, незважаючи на його важкодоступність.
Вам знадобиться
  • Зняти попільничку.
Інструкція
1
На першому етапі в ході попередньої підготовки необхідно від'єднати від акумуляторної батареї кабель "маси". У запобігання можливого короткого замикання електропроводки.
2
Далі в салоні повністю знімається попільничка.
3
Через отвір, призначений для кріплення попільнички, необхідно пальцями відкрутити гайку, виготовлену з жерсті, яка служить кріпленням для прикурювача.
4
витягають прикурювач зі свого штатного місця і від'єднуєте від нього електропроводку.
5
Встановлення вказаного обладнання здійснюється в зворотному порядку.