Як перевести см квадратні в метри квадратні. Квадратні см в квадратні метри.

В системі СГС, назва якої є абревіатурою від «сантиметр, грам, секунда», сантиметр - основна одиниця довжини. Так само, як і метр в міжнародній системі СІ. З співвідношенням одиниць довжини цих двох систем все зрозуміло: в 1 метрі 100 сантиметрів. А як співвідносяться площі, виміряні в одиницях СІ і СГС?
Інструкція
1
Найпростіший спосіб переказу одиниць вимірювань різних систем - за допомогою компьютера.Откройте пошукову систему (Yahoo !, Nigma, Google, Яндекс, AOL або будь-яку іншу). Зайдіть в «Конвертер одиниць вимірювання». Широко представлені відповідності між різними одиницями вимірювання дають можливість буквально моментально виконати переклад. У тому числі з сантиметрів квадратних в квадратні метри .
2
Вкажіть у вікні запиту конвертера що у що потрібно перевести (кв.см в кв.м). В іншому вікні конвертера введіть кількість квадратних сантиметрів. Комп'ютер тут же виконає переклад см квадратних в метри квадратні.
3
В інтернеті є величезна кількість конвертерів, що переводять різні одиниці вимірювання в режимі он-лайн.Откройте яку-небудь довільно обрану пошукову систему (Nigma, Яндекс, Google, Yahoo або ін.) І напишіть у вікні запиту «Переклад одиниць ». Будь-який з варіантів конвертерів представлених комп'ютером відповість на питання про відповідність різних одиниць вимірювання. Робота з такими конвертерами аналогічна роботі з конвертерами пошукових систем.
4
Все штатні калькулятори операційної системи Windows 7 обладнані конвертером.Откройте в комп'ютері calc.exe. Панель перекладу одиниць виміру - праворуч від основної панелі калькулятора цієї операційної системи.
5
Функція конвертера є і в багатьох мобільних телефонах.Найдіте в телефоні конвертер (зазвичай він в Додатках). Виберіть потрібну тему (довжина, обсяг, площа тощо.). Введіть потрібне значення - телефон конвертує см квадратні в квадратні метри .
6
Можна, нарешті, перевести см квадратні в метри квадратні чисто арифметично: в 1 квадратному метрі 10 000 квадратних сантиметрів. Розрахунок простий: в 1 метрі 100 сантиметрів. Один квадратний метр - це квадрат зі стороною 1 м. Тобто 100 см помножити на 100 см. Разом 10 000 квадратних сантиметрів. Або 1 кв.см = 0,0001 кв.м.Разделіте на калькуляторі кількість квадратних сантиметрів на десять тисяч. Це і буде шукана кількість квадратних метрів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PhLBTOpzuYY
Зверніть увагу
При перевірці значення, пам'ятайте, що 1 cm2 = 0.0001 m2.
Корисна порада
Будьте гранично уважні при розрахунках за формулою або скористайтеся вичеслітельной технікою.